تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

اعتبارات مصوب استان بوشهر در سال جاری دو برابر شد

  • 20 اردیبهشت 1400 - 3:22

بوشهر – رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش دو برابری اعتبارات مصوب استان در سال جاری گفت: اعتبارات استان به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری عصر یکشنبه در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: شرایط خاص و ویژه‌ای را در حوزه اعتبارات و بودجه شاهد هستیم و باید بهترین استفاده از بودجه اختصاصی شود.

وی با بیان اینکه برای پاسخگویی به نیازهای بودجه‌ای باید بهترین عملکرد را در زمینه هزینه‌کردها شاهد باشیم، تصریح کرد: پیگیری و تلاش بیشتر برای جذب اعتبارات ملی در تکمیل پروژه‌ها ضروری است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش دو برابری اعتبارات مصوب استان در سال جاری گفت: اعتبارات استان بوشهر به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان رسید.

جمیری با بیان اینکه توزیع ۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات با نظر نمایندگان توزیع می‌شود خاطرنشان کرد: این مبلغ برای توزیع بین شهرستان‌های استان بوشهر در اختیار نمایندگان استان قرار گرفته است.

وی به کیفیت پایین راه‌های روستایی در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: باید پروژه‌های حوزه راه استان بوشهر تکمیل شوند و راه‌های موجود مرمت و بازسازی شوند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها