اعتبار راه آهن ایلام در حد تجهیز یک کارگاه هم نیست

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴

ایلام-نماینده مردم ایلام در مجلس با گلایه از میزان اعتبار راه آهن ایلام، گفت: تخصیص ۹ میلیارد تومانی برای پروژه راه آهن ایلام در حد تجهیز یک کارگاه هم نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر بسطامی عصر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان که با حضور نایب رئیس مجلس و جمعی از مسئولان کشوری برگزار شد، با گلایه از میزان اعتبار راه آهن ایلام، افزود: تخصیص ۹ میلیارد تومانی برای پروژه راه آهن ایلام در حد تجهیز یک کارگاه هم نیست.

وی با اشاره به مشکلات راه‌های مواصلاتی استان، افزود: تا پیش از ورود به جغرافیای ایلام راه‌های استان‌های همجوار هموار و چند بانده است، اما به محض ورود به ایلام با جاده‌های خطرناک و بی کیفیت مواجه هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تبعیض منفی نسبت به پیشرفت کارهای سامانه گرمسیری ایلام ابراز نارضایتی کرده و گفت: در استان‌های دیگر تحت پوشش این سامانه آب در لوله‌ها جاری است اما به محض ورود به مرزهای ایلام داخل لوله‌ها به جای آب، شن و ماسه است و این می‌طلبد دقت نظر بیشتری برای حل مشکل صورت گیرد.

بسطامی، مشکل آب شرب شهر ایلام و برخی روستاهای استان را جدی خواند و از وزارت نیرو خواست تا نسبت به پرداخت حق آبه کشاورزان و زمین داران مجاور سدها اقدام لازم را انجام دهند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0