شهرستان ها

اعزام ۱۰ هزار نفر از مردم استان قم به مرقد امام خمینی (ره)

قم-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم از اعزام ۱۰ هزار نفر از اقشار مردم قم برای حضور در مراسم سالگرد اتحال امام راحل به تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حاجی زاده بعد از ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تعداد ۱۰ هزار نفر از مردم ولایتمدار استان قم به منظور حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل در مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد در استانداری قم بیان داشت: در این ایام استان قم میزان زائران و مسافران خواهد بود که به همین دلیل مقرر شد تا شورای ترافیک استان قم در راستای تأمین و حل مشکل پارکینگ خودروی زائران برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: در این جلسه بر موضوع ساماندهی اطراف حرم مطهر و ارائه خدمات لازم به زائران به خصوص بر رفع مشکلات مربوط به پارکینگ‌ها تاکید شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم با بیان اینکه در تعطیلات پیش رو همه دستگاه‌های خدماتی می‌بایست برای ارائه خدمات به زائران و مسافران آماده باش بوده و از تمامی ظرفیت خود برای این امر استفاده کنند افزود: مقرر شد تا نسبت به کنترل بازار، تأمین مایجتاج و مقابله با گران فروشی نیز اقدامات لازم صورت گیرد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا