تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای پالایش منابع کتابخانه‌ای

  • 12 آبان 1399 - 11:37

مدیرکل تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعلام آمادگی این دفتر در پالایش کتاب‌های مفید و مضرّ در کتابخانه های کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اباذر جعفری مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در نشست تنظیم تفاهم نامه بین سازمان کتابخانه‌های استان قم و معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از ظرفیت بالای کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور برای فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی خبر داد.

وی افزود: اداره کل تبلیغ تخصصی در زمینه‌ها و موضوعات مختلف دارای کارشناسان و مبلغان متخصص می‌باشد که می‌توان از این پتانسیل در ایجاد برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی برای حدود ۷۰۰۰ پرسنل و ۱۰ میلیون اعضای کتابخانه های عمومی کشور استفاده کرد.

مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، پالایش کتاب‌های مفید و مضرّ موجود در کتابخانه های عمومی کشور را امری مهم و فوری برشمرد و گفت: کتابخانه های عمومی کشور همانطور که منشأ برکات و علم آموزی هستند، با ارائه کتاب‌های غیرمفید و مضرّ می‌توانند منشأ آسیب‌ها نیز باشند؛ دفتر تبلیغات اسلامی با اعزام مبلغان متخصص در این زمینه می‌تواند متصدی این پالایش شود.

جعفری در پایان گفت: مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، هم از نظر ظرفیت خوب انسانی و از نظر محتوایی در راستای بالا بردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین ارتقای سطح علمی و فرهنگی پرسنل و اعضای کتابخانه های سراسر کشور آماده همکاری با نهاد کتابخانه های عمومی کشور، است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها