تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

اعلام برنامه سه هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

  • 15 آبان 1399 - 14:45

سازمان لیگ برنامه سه هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه سه هفته اول مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد که به شرح زیر است:

هفته اول
یکشنبه 2 آذر

ملوان انزلی – قشقایی شیراز – ساعت 15 – به دلیل رأی کمیته انضباطی این بازی باید در خارج از استان برگزار شود و ورزشگاه محل برگزاری نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
گل ریحان البرز – مس کرمان – ساعت 15- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار – نود ارومیه- ساعت 15 – ورزشگاه  شهدا اسلامشهر
فجرشهید سپاسی شیراز – خوشه طلایی ساوه – ساعت 15 – ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل – استقلال ملاثانی – ساعت 14:45 – ورزشگاه هفتم تیر بابل 
آرمان گهر سیرجان – پارس جنوبی جم – ساعت 14:45 – ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
شاهین شهرداری بوشهر – شهرداری آستارا – ساعت 15:15 – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – بادران – ساعت 15:30 – ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – چوکا تالش – ساعت 15:30 – ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

هفته دوم
یکشنبه 9 آذر

چوکا تالش – ملوان انزلی – ساعت 14:45 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز – آرمان گهر سیرجان – ساعت 14:45 – ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم بوشهر – رایکا بابل – ساعت 15:15 – ورزشگاه تختی جم
بادران تهران – کارون اروند خرمشهر – ساعت 14:45- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
خوشه طلایی ساوه – استقلال خوزستان – ساعت 14:45- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا – فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت 14:45- ورزشگاه تختی انزلی
نود ارومیه – گل ریحان البرز – ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی  ارومیه 
استقلال ملاثانی – هوادار – ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سوم
شنبه 15 آذر

هوادار تهران – قشقایی شیراز – ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – ملوان انزلی- ساعت 14:15 – ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری آستارا – مس کرمان – ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی انزلی
فجر شهید سپاسی شیراز – نود ارومیه – ساعت 14:15 – ورزشگاه پارس  شیراز
آرمان گهر سیرجان – بادارن – ساعت 14:15 – ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز – پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت 14:30 – ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر – خوشه طلایی ساوه- ساعت 15 – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – چوکا تالش – ساعت 15 – ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – استقلال ملاثانی – ساعت 15 – ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها