تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

اعلام حمایت از اقدامات مردمی برای برپایی تظاهرات روز قدس

  • 16 اردیبهشت 1400 - 17:33

ساری- ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران اعلام کرد از اقدامات خودجوش و مردمی امت حزب الله برای برپایی تظاهرات علیه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به شکل رژه خودرویی حمایت می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به مناسبت “روز جهانی قدس” آمده است این ستاد از اقدامات خودجوش و مردمی امت حزب الله در سراسر کشور بمنظور برپایی تظاهرات علیه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به شکل رژه خودرویی و تجمعات متمرکز در فضای آزاد و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، حمایت می‌کند.

در این بیانیه آمده است: اعلام برائت از مشرکین و مستکبران عالم موضوعی دینی، سیاسی و اجتماعی است که خداوند تبارک و تعالی در مصحف شریف نیز به صورت اختصاصی و با نزول یک سوره مستقل بدان اشاره نموده است. روز جهانی قدس یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی و فریاد مردم آزادی خواه جهان علیه رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم و بی پناه فلسطین و محکوم کردن سیاست‌های خصمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و روز تجلی وحدت و همدلی مستضعفان برای رهایی قبله نخستین مسلمین جهان است.

در ادامه تصریح شده است: سیاست قطعی جمهوری اسلامی که در بیان و کلام امامین انقلاب بارها بر آن تاکید شده این است که در دنیا هر جا ندای عدالتخواهی بلند شود، این انقلاب آن‌جا را با خود و از خود دانسته و با حق جویان و عدالتخواهان عالم، همراهی خواهد کرد.

همچنین آورده شده است: بدیهی است که مسلمانان در هر نقطه‌ای از عالم که باشند، باید مصمم و با اراده قلبی تصمیم بگیرند تا از عدالت دفاع کنند و در مقابل ظلم بایستند و از اسلامی که طرفدار مظلومین و مستضعفین است، حمایت کنند، چنانچه امیر کلام حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) در نهج البلاغه می‌فرمایند ” کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً “.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت بزرگ ایران در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان توسط حضرت امام خمینی (ره) به نام “روز جهانی قدس” ندای رهبران الهی خود را اجابت کرده و با دفاع از مستضعفان عالم بویژه مردان و زنان فلسطینی اوج مظلومیت این مردم بی پناه و نهایت سبعیت جریان صهیونیستی آمریکایی این رژیم اشغالگر را آشکار کردند به نحوی که امروز شاهد افول بی سابقه این غده سرطانی و حامیان منطقه‌ای آنان در سراسر دنیا هستیم.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران با تاکید بر تقویت روحیه تکلیف گرایی و احساس مسئولیت پذیری اجتماعی بین ملت‌های مسلمان بویژه مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی در مسائل گوناگون بویژه حمایت از مستضعفان عالم در برابر ستمگران و ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)، از حرکت خودجوش و مردمی امت حزب الله و روزه دار سراسر کشور به خصوص اهالی بصیر دیار علویان جهت حضوری پرشور در تظاهرات علیه این رژیم منحوس به شکل خودرویی و تجمعات نمادین برافراشتن پرچم فلسطین و به آتش کشیدن پرچم رژیم منحوس صهیونیستی در مساجد و بقاع متبرکه و اماکن فرهنگی و مذهبی استان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در روز قدس، حمایت خواهد کرد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها