اعلام مسیرهای جایگزین جاده هراز/ آخرین وضعیت راه‌ها

  • 10 مرداد 1400 - 9:24

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ضمن اعلام مسیرهای جایگزین برای محور هراز که مقطعی از آن مسدود شده است به تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه ها پرداخت.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته در جاده چالوس در محدوده کندوان بارندگی شدید موجب ریزش سنگ و جاری شدن سیلاب در مسیر جاده شد و به همین علت این جاده مسدود شد که با تلاش عوامل پلیس راه و راهداری این جاده در ساعت ۷ صبح امروز بازگشایی شد.

وی افزود: همچنین ساعت ۲۳:۵۰ شب گذشته در جاده هراز در مسیر شمال به جنوب حد فاصل تونل شماره ۱ و ۲ به دلیل ریزش سنگ و سیلاب مسدود شده است. عوامل پلیس راه و راهداری در محل حضور داشته و مشغول عملیات ایمن سازی و پاکسازی مسیر هستند. مسیر شمال به جنوب جاده فیروزکوه و چالوس به عنوان مسیر جایگزین اعلام می‌گردد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: دو جاده اصلی شهداد به نهبندان و خرم آباد پلدختر نیز به علت عملیات عمرانی کماکان مسدود است. سایر جاده‌های اصلی کشور باز و تردد در جریان است.

شیرانی در پایان گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در اتوبان کرج-تهران در محدوده گرمدره و جاده شهریار به تهران در محدوده شهر قدس تا زرنان ایجاد شده است.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0