تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

اعمال محدودیت تردد از دوشنبه تا جمعه به مرکز استان کرمانشاه

  • 11 آبان 1399 - 21:02

کرمانشاه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: محدودیت های جدید تردد به مرکز استان کرمانشاه برای مقابله با شیوع بیماری کرونا از فردا دوشنبه اعمال می شود.‎

حسین خوش اقبال شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شیوع فزاینده ویروس کرونا در استان و لزوم قطع زنجیره انتقال این بیماری اظهار کرد: بر اساس ابلاغ کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا؛ محدودیت‌های جدید تردد به مرکز استان به دلیل قرار گرفتن در وضعیت قرمز از فردا (دوشنبه) اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه مشارکت مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی در کنترل بیماری مؤثر است؛ تاکید کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی محدودیت‌های جدید در شهرستان کرمانشاه از فردا ساعت ۱۲ اعمال می‌شود و بر این اساس خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای غیربومی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری افزود: این محدودیت‌ها شامل خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی نمی‌شود.

خوش اقبال ادامه داد: بر اساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، این محدودیت‌ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان کرمانشاه اعمال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت عدم توجه به محدودیت تردد و اخطار پلیس، متخلفین ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا بایستی نسبت به اطلاع رسانی و اقناع سازی موضوع در افکارعمومی با همکاری رسانه‌ها و صدا و سیما اقدام کند؛ بیان کرد: مصوبات نشست آتی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا نیز در قالب اطلاعیه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها