تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

اعمال محدودیت فعالیت اصناف از ساعت ۱۸ به بعد در کرمانشاه

  • 21 آبان 1399 - 11:40

کرمانشاه- رئیس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا محدودیت‌ فعالیت اصناف از ساعت ۱۸ به بعد اعمال می‌شود.

رضا سلیم ساسانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اصناف، اظهار کرد: یکی از مراکزی که ممکن است کرونا در آن شیوع پیدا کند، بازار و صنوف است که برای آن محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از زمان شیوع کرونا تا امروز اتاق اصناف با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط اصناف در استان کرمانشاه نظارت ویژه و قاطعی داشته است.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه اذعان کرد: با مصوبه ستاد کرونا استان کرمانشاه مقرر شد از ۲۰ آبان لغایت ۲۰ آذر سال جاری کلیه بازاریان و مشاغل غیر ضروری تا ساعت ۱۸ مجاز به فعالیت هستند و بایستی با نصب تابلو و یا بنر ساعات کاری خود را به اطلاع شهروندان برسانند.

ساسانی گفت: در این بازه زمانی گشت‌ها و اکیپ‌های بازرسی اتاق اصناف و علوم پزشکی به صورت دقیق بر اجرای این مصوبه نظارت دارند و با متخلفان که خارج از ساعت مقرر اقدام به فعالیت کند به صورت جدی با وی برخورد می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها