تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

اعمال مدرک دوم معلمان در بودجه سال جاری انجام می شود

  • 16 اردیبهشت 1400 - 17:10

بانه- نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای حفظ شأن معلمان و ارتقای معیشت آنان طرح رتبه بندی و اعمال مدرک دوم آن ها در سال جاری اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد رحیمی روز پنج شنبه در مراسم تجلیل از معلمان بانه‌ای اظهار کرد: معلمین مرد میدان و اصل عمل هستند و مجلس یازدهم برای حفظ و ارتقا جایگاه معلمین تلاش می‌کند.

وی افزود: خواسته‌هایی که در چهار دهه اخیر از آن غافل بودیم محقق خواهد شد و اجرای رتبه بندی معلمان در راستای ارتقا شأن و جایگاه آنان اجرایی می‌شود.

رحیمی خاطرنشان کرد: افزایش حقوق معلمان وظیفه و تکلیف است که باید انجام شود.

وی ادامه داد: با تلاش و رغبتی که در این دوره مجلس وجود دارد اعمال مدرک معلمان نیز با توجه به اینکه دیدگاهی که در مجلس یازدهم حاکم است از آن به عنوان اعمال مدرک دوم یاد می‌شد، در بودجه سال جدید انجام می‌شود.

رحیمی خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا با وجود اینکه بسیاری از کسب و کارها را تعطیل کرد اما معلمین این زمان را به فرصتی برای بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی تبدیل کردند.

وی اظهار داشت: معلمین از تجربیات این دوره برای دوره‌های بعدی بهره می‌گیرند و نشان دادند با وجود همه مشکلات آموزش ادامه دارد و با تلاش و ایثار خود فصلی نو در زمان پسا کرونا رقم زدند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها