افتتاح یک میدان و ۷ بازار جدید میوه و تره بار

  • 05 مرداد 1400 - 15:59

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: یک میدان و ۷ بازار جدید میوه و تره بار که در ۶ منطقه تهران آماده افتتاح شده‌ اند، به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌ گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید سعید راد از افتتاح یک میدان و ۷ بازار جدید میوه و تره بار در مناطق ۵، ۸، ۱۱، ۱۴، ۱۵ و ۲۰ خبر داد و افزود: برای خدمات‌رسانی به اقشار کم‌برخوردار و آسیب‌پذیر، ۶ بازار از این ۸ بازار در نیمه جنوبی شهر و محدوده‌هایی همچون انبار نفت، سرآسیاب و محلات مختلف شهر ری قرار گرفته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه توسعه کمّی بازارهای میوه و تره بار در محله‌های پرجمعیتی که فاقد این مراکز هستند در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: اگر چه احداث و گسترش بازارهای میوه و تره بار از مطالبات مهم شهروندان از مدیریت شهری است که باید به آن پاسخ داده شود، اما ارتقا و توسعه کیفیت خدمات این بازارها نیز موضوع مهمی است که آن را به صورت ویژه مورد توجه قرار داده‌ایم.

راد با اشاره به اختلاف ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت محصولات میادین و بازارهای میوه و تره بار نسبت به میانگین قیمت محصولات مشابه در سطح شهر، تصریح کرد: این تفاوت قیمت ضمن حفظ کیفیت، از جمله دلایل استقبال شهروندان از میادین و بازارهاست و هر چه اقبال عمومی نسبت به این مراکز افزایش می‌یابد، مسئولیت ما در قبال شهروندان افزون‌تر می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه تمام توان خود را برای تنوع خدمات و ارائه انواع ارزاق و مایحتاج عمومی در میادین و بازارهای جدید میوه و تره بار به کار بسته‌ایم، خاطرنشان کرد: به منظور آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان، علاوه بر عرضه انواع میوه، سبزیجات و صیفی‌جات، تلاش کرده‌ایم تا نسبت به عرضه سایر محصولات مورد نیاز ایشان، همچون مواد پروتئینی نیز در این میادین و بازارها اقدام کنیم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0