• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

افزایش سقف قرارداد بازیکنان فوتسال

  • 26 خرداد 1400 - 12:57

به نظر می‌رسد که بالارفتن سقف قرارداد بازیکنان فوتسال که از مدت‌ها پیش انتظارش می‌رفت، امسال رخ داده است.

به گزارش ایسنا، با اضافه شدن تیم فوتسال کراپ الوند به جمع تیم های متمول و مدعی لیگ برتر فوتسال رقابت جالبی بین این تیم و دو تیم گیتی پسند اصفهان و مس سونگون در بازار نقل و انتقالات شکل گرفته که این رقابت منجر به افزایش سقف قرارداد بازیکنان شده است. در کنار این عامل حضور سال گذشته وحید شمسایی در گیتی پسند و رقم بالایی که بابت حضورش در این تیم دریافت کرد و در کنار آن دریافتی بازیکنان گیتی پسند را هم بالا برد عاملی شده تا سقف قراردادهای فوتسال تکانی بخورد.

در سال های اخیر بازیکنان فوتسال این گلایه را داشتند که با وجود موفقیت های جهانی و قهرمانی های پیاپی در آسیا از لحاظ دستمزد پیشرفت چندانی برای فوتسال ها رقم نخورده است اما حالا باید گفت که دریافتی بازیکنان فوتسال تکانی خورده است.

بر اساس اخباری که از نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال به گوش رسیده سه تیم متمول لیگ برتر فوتسال برای جذب ستاره‌ها یا نگه داشتن آنها در تیم های خود ارقامی نزدیک به یک میلیارد تومان را به بازیکنان پیشنهاد داده اند.

سقف قرارداد ملی پوشان شاخص از حدود ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که در مقایسه با سال های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code