تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

افزایش ۳۰ درصدی بودجه تاثیری در توسعه استان قزوین ندارد

  • 27 آبان 1399 - 9:26

قزوین – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: افزایش ۳۰ درصدی بودجه استان چندان تأثیر قابل توجهی در رشد و توسعه استان نخواهد داشت.

ابوالفضل یاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی بودجه استان قزوین در سال ۹۹ اظهار کرد: با وجود اینکه بودجه قزوین در سال ۱۳۹۹ رشد خوبی داشته، اما با توجه به اینکه رقم پایه بودجه استان همچنان پایین است، افزایش ۳۰ درصدی بودجه استان چندان تأثیر قابل توجهی را در رشد و توسعه استان نمی‌گذارد.

وی افزود: برای یک تغییر مناسب در ساختار دریافت بودجه استان و میزان دریافت آن نیازمند همراهی جدی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هستیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین اضافه کرد: همه طرح‌های اقتصادی و توسعه‌ای در استان قزوین بر مبنای سند آمایش سرزمینی و ظرفیت‌های زیست‌محیطی استان قضاوت می‌شوند.

وی بیان کرد: اگر طرحی در میان‌مدت یا درازمدت برای منابع آبی، خاکی و محیط زیست ما مشکلاتی ایجاد کند، قطعاً با اجرای آن مخالفت خواهیم کرد و سیاست ما حمایت از صنایع کم‌انرژی‌بر و کم‌آب‌بر است.

به گزارش مهر میزان دریافتی بودجه استان قزوین در سالهای اخیر یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران و نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی بوده است.

استان قزوین از جهت درآمد زایی جزو ۱۵ استان برتر کشور و در دریافت بودجه جزو ۵ استان انتهایی کشور محسوب می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها