تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

اقدام خبیثانه رئیس جمهور فرانسه انسجام مسلمانان را بیشتر می کند

  • 06 آبان 1399 - 22:26

کرمان-فرمانده سپاه ثارالله هتک حرمت به صاحت مقدس پیامبر عظیم‌الشان اسلام توسط رییس جمهور فرانسه را محکوم کرد و گفت:حرکت زشت، زننده و خبیث رئیس جمهور فرانسه انسجام مسلمانان را بیشتر می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین معروفی بعدازظهر سه‌شنبه در محکومیت هتک حرمت پیامبر اعظم (ص) در جمع خبرنگاران بیان داشت: سران کشورهای خبیث غربی همیشه به دنبال اسلام هراسی بوده‌اند مخصوصاً بعد از پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی که راه سوم را به دنیا معرفی کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی معتقد است که نه راه سرمایه‌داری می‌تواند سعادت بشری را نشان دهد و نه راه کمونیسم بلکه تنها راه نجات اسلام است که توسط پیامبر رحمت‌للعالمین است و نه فقط رحمت‌للمسلمین.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: دشمنان ما از ابتدای انقلاب تاکنون به دنبال اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی بوده‌اند و این راهبرد جدی دشمن بوده چرا که اسلام به وسیله نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتباط در منطقه بسیار قوی و هماهنگ بوده مخصوصاً اقداماتی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه انجام داد که مایه عزت مؤمنین و مسلمین در منطقه شده است.

معروفی تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا تا به حال دو مرتبه و رئیس جمهور فرانسه نیز دو مرتبه در این مدت کوتاه به دنبال ایران هراسی، شیعه هراسی و اسلام هراسی بوده‌اند و در این مرحله جدید هم به بهانه اینکه ادعای مهد آزادی و مهد بیان آزاد را دارند، شاهدیم که بیشترین جنایت و ظلم را اینها در منطقه ما و کشورهای اسلامی برای حمایت از صهیونیست‌ها کرده‌اند.

وی ادامه داد: در جریان جنگ با داعش بیشترین جنایت و خیانت را آمریکا و فرانسه به مسلمانان کردند ضمن اینکه داعش را همین‌ها به وجود آورده‌اند اما یکبار آنها را هم محکوم نکردند.

فرمانده سپاه ثارالله یادآور شد: ما قطعاً این حرکت زشت و زننده و خبیثانه رئیس جمهور فرانسه را محکوم می‌کنیم کار بسیار زننده که قلب بیش از یک میلیارد انسان مهربان را که به پیامبر مهربانیشان توهین شده را جریحه‌دار کرده‌اند بنابراین دشمنان ما بدانند زمانی که شما به پیامبر مهربانی ما اهانت می‌کنید انسجام جبهه اسلام قوی‌تر می‌شود مسلمانان حساس‌تر می‌شوند.

وی ادامه داد: اینجا دیگر تفرقه بین شیعه و سنی مطرح نیست بلکه همه ما یک پیامبر داریم و به آن افتخار می‌کنیم و جانمان را در راه او، کتاب و فرزندانش می‌دهیم بنابراین دشمنان ما مطمئن باشند که این حرکت زشت، زننده و خبیث رئیس جمهور فرانسه انسجام ما را بیشتر و قوی‌تر می‌کند و در حال حاضر این انسجام کاملاً مشهود است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها