• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

المپیکی کاراته: حالم عمومی‌ام بهتر است/ مبتلایان کرونا نباید در اجتماع حاضر شوند

  • 30 مهر 1399 - 13:41


ملی‌پوش کاراته گفت: بعضی‌ها مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند ولی پنهان‌کاری می‌کنند و بدتر از آن هم این است که در اجتماع رفت و آمد دارند.


به گزارش خبرگزاری فارس، بهمن عسگری در خصوص اینکه به بیماری کرونا مبتلا شده بود، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از چند روز استراحت، اکنون حال عمومی‌ام خوب است و به دعای مردم و عزیزان حالم بهتر می‌شود.

وی در خصوص اینکه بعضی‌ها علائم کرونا دارند ولی در اجتماع ظاهر می‌شوند، گفت‌: در این چند وقت موضوعاتی را می‌شنیدم که بسیار ناراحت‌کننده بود. بعضی‌ها مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند ولی پنهان‌کاری می‌کنند و بدتر از آن هم این است که در بین افراد جامعه رفت و آمد دارند.

وی ادامه داد: هر چقدر ورزشکاران و بقیه دوستان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم باز این ویروس انتقال داده می‌شود. خواهش دارم به محض اینکه کوچک‌ترین علائم را حس کردند در خانه بمانند و قرنطینه شوند. من هم دعا می‌کنم هیچ یک از عزیزان بیمار نشوند و ویروس را نگیرند و همیشه حالشان خوب باشد.

عسگری خاطرنشان کرد: باید سپاسگزار تمامی عزیزانی که پیام محبت‌آمیز برایم فرستادند که هر چه زودتر بیماری‌ام برطرف شود و انرژی مثبت داده‌اند آرزو می‌کنم که تن سالم داشته باشند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها