المپیک توکیو| انتقاد سرپرست کاروان کشورمان از نتایج تکواندو: باید چاره ای اندیشید

  • 04 مرداد 1400 - 8:57


سرپرست کاروان ایران در المپیک گفت: تکواندو نتایج خوبی در المپیک نگرفت و هم فدراسیون و هم کارشناسان باید علت آن را پیدا کنند و باید چاره‌ای بیندیشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از توکیو، نصرالله سجادی در مورد  عملکرد کاروان ایران تاکنون اظهار داشت: آنچه خبر خوبی بود، پیروزی ورزشکار ما در تیراندازی و کسب طلا در روز نخست بود که تاثیر روانی خوبی بر کاروان داشت. امیدوارم در روزهای آینده نیز خبرهای خوبی را بشنویم.

وی در خصوص نتایج والیبال گفت: تیم منسجمی دارد و خوب کار کردند و با آمادگی آمدند. نتیجه بازی اول آنها مقابل لهستان خوب بود. در سالن بودم و دیدم تیم ما تاکتیک و تکنیک داشت. مهارت‌های فردی بازیکنان هم خوب بود. سرمربی به خوبی در مقابل تیمی که از شانس های مدال المپیک است، تیمش را رهبری کرد. لهستان ممکن است از  ایران باخته باشد ولی نمی توان گفت تیم خوبی نیست و سوابق آن نشان می‌دهد که یک تیم حرفه ‌ای است.بسکتبال نیز تیم خوبی است و بچه ها زحمت کشیدند.

وی در مورد نتایج تکواندو گفت: نتایج خوبی در المپیک نگرفت. جدا از ناهید کیانی که توقع مدال از او نبود، پسران باید بهتر ظاهر می‌شدند. هم فدراسیون و هم کارشناسان باید علت آن را پیدا کنند و فدراسیون باید چاره‌ای بیندیشد.

سجادی تصریح کرد: در دهکده و ورود تیم‌ها و ورزشکاران به ژاپن مشکلی نداریم. اوایل روند کار در فرودگاه کند بود و تراکم ورود ورزشکار وجود داشت. یکی از بزرگترین مشکل برگزار کننده مسابقات که هنوز هم حل نشده، مربوط به حمل و نقل است. در دوره های قبل راننده از قبل مشخص بود اما اینجا باید از روز قبل ماشین خودمان را رزرو کنیم. همین امروز از ساعت ۱۰ تا ۱۰:۴۰ در گرما معطل بودیم. بعد هم راننده در شهر گم شده و آنقدر دیر شد که تصمیم گرفتم به جای بدمینتون، به سالن بوکس بروم. در جلسه سرپرست کاروان ‌ها که هر دو‌ سه روز یکبار برگزار می‌شود، ۹۰ درصد کشورها اعتراض می‌کنند ولی هیچ اتفاقی نمی‌افتد.  

وی افزود: از نظر تغذیه و بهداشتی شرایط بسیار خوب است ولی به خاطر حفظ شرایط و کنترل اعتراضات، هر روز تست می‌گیرند. تاکید کردم ورزشکاران هر روز تست بدهند تا بهانه‌ای ایجاد نشود.

سجادی در مورد نتایج کاروان گفت: پیش‌گویی نمی‌توانم بکنم ولی امیدوارم کاروان ایران در توکیو نتایج قابل قبولی کسب کند.

انتهای پیام/سرپرست کاروان ایران در المپیک گفت: تکواندو نتایج خوبی در المپیک نگرفت و هم فدراسیون و هم کارشناسان باید علت آن را پیدا کنند و باید چاره‌ای بیندیشد.

خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0