المپیک توکیو| بی‌توجهی به پروتکل‌ها/ لهستان تماشاگر پیدا کرد +عکس

  • 02 مرداد 1400 - 17:37
المپیک توکیو| بی‌توجهی به پروتکل‌ها/ لهستان تماشاگر پیدا کرد +عکس


در جریان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان برخی از اصحاب رسانه توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ندارشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از توکیو، تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک توکیو از ساعت ۱۵:۱۰ به وقت تهران مقابل لهستان قرار گرفت.

* حضور سید رضا صالحی‌امیری، مسعود سلطانی‌فر، نصرالله سجادی، بهداد سلیمی و تعدادی دیگر از مسئولان ورزش ایران در سالن حضور دارند.

* محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در توکیو حضور ندارد و امروز تهران را به مقصد این شهر ترک کرده است تا برای بازی بعدی در کنار تیم ملی والیبال حضور داشته باشد.

* درحالی که گفته می‌شد مقامات برگزار کننده ژاپنی به داشتن ماسک به خصوص از سوی اصحاب رسانه حساس هستند و‌ برای رعایت پروتکل ها اعلام کرده بودند داشتن ماسک بر صورت واجب است، اما در سالن والیبال محل بازی ایران و لهستان خبرنگارانی هستند که در تمام طول بازی بدون ماسک این دیدار را تماشا کردند.

* تعدادی از ورزشکاران و اعضای کاروان لهستان در ورزشگاه حضور دارند که به طور مداوم در حال تشویق تیم ملی کشورشان هستند و به بازیکنان خود روحیه می دهند.

* در ست پنجم که لهستان از ایران پیش بود، نیمکت‌نشینان ایران کنار زمین از همبازیان خود خواستند که روحیه داشته باشند و نتیجه را واگذار نکنند.

انتهای پیام/در جریان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان برخی از اصحاب رسانه توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ندارشتند.

خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0