المپیک توکیو| روایت صالحی امیری از شیرینی کام مردم بعد از مدال طلای فروغی

  • 02 مرداد 1400 - 16:11


رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در این شرایط سخت کرونایی که ملت در رنج و عذاب در حال زندگی هستند، مدال طلای فروغی می‌تواند برای لحظاتی کام ملت را شیرین کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از توکیو، سید رضا صالحی‌امیری در حاشیه روز نخست رقابت‌های المپیک توکیو اظهار داشت: امیدوارم که نخستین مدال طلای کاروان ایران کام ملت را شیرین کرده باشد. این مدال سرآغاز خوب امروز برای ورزش قهرمانی بود. در این شرایط سخت کرونایی که ملت در رنج و عذاب در حال زندگی هستند اتفاقاتی از جمله مدال طلای فروغی می‌تواند برای لحظاتی کام ملت را شیرین کند.

وی با بیان اینکه امیدوارم این روند در روزهای آینده هم تداوم داشته باشد، خاطرنشان کرد: حالا که با مسئولان ورزش در توکیو شاهد صحنه‌های مختلف ورزشی هستیم می‌بینیم  که تمام قهرمانان به نام در حال رقابت سنگین هستند و کسب سکو کار بسیار سختی است.

رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: چیزی که در این بین ارزش بزرگ برای قهرمانان ما است، غیرت و غرور ایرانی است که همه توان خود را به کار گرفته‌اند. امروز شمشیربای، بوکس، تکواندو و والیبال و همه رشته‌ها با دعای خیر مردم در تلاش برای کسب سکوها هستند.

انتهای پیام/رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در این شرایط سخت کرونایی که ملت در رنج و عذاب در حال زندگی هستند، مدال طلای فروغی می‌تواند برای لحظاتی کام ملت را شیرین کند.

خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0