المپیک ۲۰۲۰ توکیو| سهرابیان: برای نخستین بار قایقرانی ایران در جمع ۱۲ نفر برتر المپیک قرار گرفت/ ملایی تاریخ‌سازی کرد

  • 03 مرداد 1400 - 11:02
المپیک ۲۰۲۰ توکیو| سهرابیان: برای نخستین بار قایقرانی ایران در جمع ۱۲ نفر برتر المپیک قرار گرفت/ ملایی تاریخ‌سازی کرد

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: در ادوار گذشته المپیک جایگاه قایقرانان ما بین بیست‌ودوم تا بیست‌وپنجم بوده است، اما این بار ملایی موفق شد در جمع ۱۲ نفر پایانی قرار بگیرد.

علیرضا سهرابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد نازنین ملایی در دور یک چهارم نهایی مسابقات روئینگ المپیک اظهار داشت: نازنین در همان مسابقه نخست یک تاریخ‌سازی را برای قایقرانی انجام داد و برای نخستین بار به صورت مستقیم راهی دور یک چهارم نهایی شد و امروز هم به نیمه نهایی A و B رفت و این موضوع باعث خوشحالی است. امیدوارم او در ادامه نیز این روند را ادامه دهد.

رئیس فدراسیون قایقرانی در ادامه تأکید کرد: نازنین ملایی موفق شده است در بین ۱۲ نفر نهایی قرار بگیرد. این در حالی است که در ادوار گذشته المپیک در ادوار گذشته المپیک جایگاه قایقرانان ما بین بیست‌ودوم تا بیست‌وپنجم بوده است. او تا همین جا نیز رنکینگ خوبی به دست آورده است.

سهرابیان در پایان گفت: نازنین ملایی در دور یک چهارم نهایی قرعه سختی داشت و با نفرات اول قاره و بهترین‌های رده جهانی همگروه بود. قایقران سوئیس نفر سوم اروپا و عنوان‌دار اروپا بود. ملایی بهترین عملکرد را داشت و من، مربی‌اش و همه اهالی قایقرانی خوشحال هستیم.

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0