المپیک ۲۰۲۰ توکیو| علی آبادی: گرایی نابغه کشتی است/ تیم اعزامی به توکیو امیدوارکننده است

  • 02 مرداد 1400 - 13:20

دارنده مدال نقره کشتی فرنگی المپیک ۱۹۷۲ مونیخ اعتقاد دارد که تیمی امیدوارکننده برای شرکت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شده است.

رحیم علی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تیم اعزامی فرنگی به بازی‌های المپیک اظهار داشت: ان‌شاءالله این تیم در توکیو موفق باشد. تیمی که برای المپیک انتخاب شده، خیلی امیدوارکننده است، همه جوان هستند و واقعاً نمی‌شود پیش‌بینی کرد. یک وقت می‌بینید آن کشتی‌گیری که هیچ نظری روی او نیست، مدال می‌گیرد و آن کسی که همه پیش‌بینی مدالش را می‌کنند، نمی‌تواند روی سکو برود. تا اینها روی تشک نروند، نمی‌شود گفت که چه کسی بیشتر و چه کسی کمتر شانس مدال دارد. 

وی باتجربه‌ترین کشتی‌گیر اعزامی را محمدعلی گرایی دانست و گفت: گرایی نابغه کشتی است و خیلی امیدواری روی او وجود دارد. امیدوارم تمام بچه‌ها موفق باشند و باعث افتخار کشور شوند.

علی‌آبادی با اشاره به سرمربی تیم ملی فرنگی که سومین المپیکش را تجربه می‌کند، تصریح کرد: در اینکه محمد بنا عاشق کشتی است و روی این تیم کار کرده، شکی وجود ندارد. منتها ما دوست داریم اینهایی که در شهرهای مختلف هم زحمت کشیدند، دیده شوند. همه مربیان پایه برای آنکه کشتی بهترین نتایج را بگیرد، تلاش زیادی داشتند. کشتی‌گیران خوبی از رده سنی نوجوانان و جوانان به بزرگسالان رسیدند، در مدیریت محمد بنا هم که تردیدی وجود ندارد. او توانست آنها را برای رده سنی بزرگسالان آماده کند.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0