المپیک ۲۰۲۰ توکیو| گزارش سایت آمریکایی از تقابل با بسکتبال ایران؛ حریف، دفاعی نداشت، هیچ دفاعی!

  • 06 مرداد 1400 - 19:39
المپیک ۲۰۲۰ توکیو| گزارش سایت آمریکایی از تقابل با بسکتبال ایران؛ حریف، دفاعی نداشت، هیچ دفاعی!

سایت آمریکایی نوشت؛ تیم ملی بسکتبال آمریکا در بازی با ایران نشان داد که بازیکنانش در طول ۴۰ دقیقه چقدر می‌توانند امتیاز کسب کنند، آن هم مقابل تیمی که دفاعی نداشت، هیچ دفاعی!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی بسکتبال ایران در بازی دوم خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با نتیجه ۱۲۰ بر ۶۶ مغلوب آمریکا شد. سایت «یاهو اسپورتس» در مورد تقابل دو تیم نوشت:

همیشه این انتقاد به تیم ملی بسکتبال آمریکا وارد شده که هیچگاه شبیه تیمی که جردن-مجیک-برد یا کوبی-لبران-وید را در اختیار داشته، بازی نکرده است. تیم ملی بسکتبال آمریکا در بازی امروز نشان داد که بازیکنانش در طول ۴۰ دقیقه چقدر می‌توانند امتیاز کسب کنند، آن هم در مقابل تیمی که دفاعی نداشت، هیچ دفاعی!

آمریکا ۱۲۰ بر ۶۶ ایران را شکست داد. تیم ملی آمریکا به یک بازی آسان نیاز داشت تا همه بازیکنان خود را محک بزند و ایران، این فرصت را به آنها داد. به جز، حامد حدادی، بازیکن پیشن NBA سایر بازیکنان ایران، مقاومتی مقابل تیم آمریکا نداشتند.

حدادی در مورد این بازی گفت:‌ فکر می‌کنم حداقل باید خوشحال باشیم که اینجا هستیم.

بازیکنان ایران، هیچ موبایلی همراه خود نداشتند تا عکس خود با ستاره‌های NBA را به صورت پوستر در صفحات اجتماعی خود منتشر کنند اگرچه هیچ تمایلی هم به خطا کردن روی بازیکنان آمریکا نداشتند.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0