الهامی: بازی با استقلال سخت و تاکتیکی خواهد بود/برای شخصیت نساجی ۳ امتیاز را می خواهیم

  • 02 مرداد 1400 - 19:22

حجم ویدئو: ۵٫۶۲M
|
زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۳۰

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: ما در تمام بازی ها چه ۱۰ و چه ۱۱ نفر باشیم برای برد وارد زمین می شویم.


  به گزارش ایلنا|، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار نساجی و استقلال اظهار داشت: پیش از شروع صحبت هایم پیروزی والیبالیست های تیم ملی و کسب مدال طلای جواد فروغی را تبریک می گویم. فروغی در هر ۲ جبهه قهرمان است. او هم قهرمان است و هم مدافع سلامت که کار جهادی می کند.

وی افزود: از مجموعه تیم تشکر می کنم که تا به اینجا خوب کار کرده ولی حالا به تیم قابل احترام و پرافتخارترین تیم آسیا رسیده ایم. استقلال تیمی است که محبوبیت خاصی بین هواداران دارد و روال خوبی در ۸-۹ هفته گذشته داشته است.

سرمربی نساجی یادآور شد: این تیم نتایج خوبی گرفته و دربی را برده است. این تیم توانسته به جایگاه اصلی خودش برسد و هوادارانش را راضی کند. امیدوارم این تیم در ادامه راه موفق باشد البته ما هم نساجی هستیم و جایگاه خوبی داریم.هر دو تیم در دور برگشت امتیازات نزدیک به هم جمع کرده و از شرایط خوبی برخوردار هستند.

الهامی ادامه داد: فردا شاهد یک بازی سخت و تاکتیکی از سوی دو تیم هستیم چون هر دو تیم به این بازی به شکلی نگاه می کنند که به روند موفقیت خود ادامه بدهند. امیدوارم در نهایت تیمی که شایسته است به برتری برسد.

وی در خصوص اینکه آیا نساجی در ۲ بازی آتی با تمام قوا بازی می کند یا خیر گفت: ما در تمام بازی ها چه ۱۰ و چه ۱۱ نفر باشیم برای برد وارد زمین می شویم. ما نفرات اصلی یا ذخیره نداریم. امکان دارد فردا تغییراتی داشته باشیم. این تیم با نفراتی که کارش را شروع کرده فردا هم با همان نفرات به کارش ادامه خواهد داد.

الهامی در پایان گفت: رتبه من برای نساجی در پایان فصل، اتحاد و همدلی تیم است. ما تا الان همین رتبه را داشتیم و تیم ما بازی به بازی پیش رفته است و امیدوارم از شخصیت نساجی دفاع کنیم و نتایجی کسب کنیم که لایق هواداران باشد.

 


انتهای پیام/

خبرگزاری ایلنا

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0