تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

امدادرسانی به ۲۹ حادثه‌دیده جاده‌ای و کارگاهی اصفهان در ۲۴ ساعت

  • 02 آذر 1399 - 16:06

اصفهان – معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر به ۲۹ فرد حادثه دیده در حوادث جاده‌ای و کارگاهی امدادرسانی شد.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص امدادرسانی ۲۴ ساعت اخیر هلال احمر به مصدومان در استان اصفهان اظهار داشت: در این بازه زمانی سه حادثه شامل دو حادثه ترافیکی و یک حادثه ترافیکی امدادرسانی شده است.

وی افزود: در این حوادث ۲۹ نفر آسیب دیدند که سه نفر از این مصدومان توسط هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت اخیر تعداد فوتی‌ها در محل حادثه چهار مورد بوده است، افزود: در یک فقره حادثه جاده‌ای در منطقه چشمه «لادر» خمینی‌شهر بر اثر واژگونی اتوبوس ۱۶ نفر مصدوم و چهار نفر فوت شدند.

وی ادامه داد: هشت مصدوم حوادث ۲۴ ساعت اخیر نیز مربوط به تصادف زنجیره‌ای محور مورچه خورت ورزنه به طرف میمه بوده است.

حادثه کارگاهی در شهرک صنعتی اشترجان

کریمی در خصوص حادثه کارگاهی در اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر نیز ابراز داشت: یک مورد شکستگی پای یکی از کارگران شرکت‌های صنعتی در شهرک صنعتی اشترجان نیز به مرکز فرماندهی عملیات ۱۱۲ هلال احمر اصفهان گزارش شد.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه به علت کاهش ترددهای بین شهری شاهد شب کم حادثه‌ای در استان اصفهان با وجود بارش برف و باران بودیم، ادامه داد: البته باید توجه داشت که با شیوع کرونا اسکان اضطراری هلال احمر نیز محدود شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به فعالیت ۴۲ ایستگاه امداد و نجات در سطح استان اصفهان گفت: همه ایستگاه‌ها همواره در حالت آماده‌باش قرار دارند و پایگاه هوایی نیز این ایستگاه‌ها را پشتیبانی می‌کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها