بین الملل

امروز برای ساختن لبنان قدرتمند، تعیین کننده است

مقام حزب الله:

رئیس هیئت شرعی حزب الله پس از شرکت در انتخابات با بیان اینکه به مردم لبنان مژده پیروزی می دهیم گفت: امروز برای ساختن لبنان قوی و عدالت محور، یک روز تعیین کننده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد، شیخ «محمد یزبک» رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان پس از شرکت در انتخابات پارلمانی این کشور گفت: امروز برای ساختن کشور قوی و عدالت محور یک روز تعیین کننده است.

وی ادامه داد: نیروهای ارتش برای دفاع از خون شهدا، محافظت از وطن و ساختن یک کشور با عزت، مستقل و مرفه حضور گسترده دارند.

شیخ یزبک تصریح کرد: ما به مردم خود افتخار می‌کنیم و امیدواریم همه آنها در انتخابات حضور داشته باشند. ما به مردم خود مژده پیروزی می‌دهیم.

پایگاه خبری النشره نیز اعلام کرد شیخ «عبداللطیف دریان» مفتی اعظم (اهل سنت) لبنان ضمن شرکت در انتخابات در یکی از حوزه‌های بیروت از همه مردم این کشور خواست پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و آنچه را که می‌خواهند از طریق صندوق‌های رأی محقق سازند.

وی افزود: همه ما این فرصت را داریم که درد، مظلومیت و نیازهای خود را در این کشور بیان کنیم. تغییر از طریق صندوق‌های رأی رخ می‌دهد و این تغییر باید به نفع لبنان، لبنانی‌ها، آینده ما و آینده فرزندان و نوه‌های ما باشد.

شیخ دریان در پایان سخنانش خطاب به مردم لبنان گفت: لبنان در این روز تاریخی و مهم شما را می‌خواند. پس مبادا که امروز در انتخابات شرکت نکنید. برای کسانی که در انتخابات پیروز می‌شوند آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم با جدیت در پذیرش مسئولیت، آنچه را که از لبنان باقی مانده است، نجات دهند.

امروز برای ساختن لبنان قدرتمند، تعیین کننده است

شیخ «علی الخطیب» نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان هم پس از رأی دادن در حوزه «لبّایا» گفت: امیدوارم همه لبنانی‌ها به پای صندوق‌های رأی بیایند و آزادانه رأی دهند.

امروز برای ساختن لبنان قدرتمند، تعیین کننده است

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا