تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

امنیت و آرامش کنونی در کشور به برکت خون پاک شهدا است

  • 11 آبان 1399 - 7:58

زاهدان – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهیدان از نفس افتادند تا ما نفس بکشیم، گفت: امنیت و آرامش با ثبات کنونی در کشور به برکت خون پاک شهدا است.

به گزارش خبرگزاری مهر به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دیدار با خانواده شهیدان «آرمان ارباب» و «ناصر شیبانی صدر» در زاهدان با تبریک ایام ماه ربیع الاول، اظهار داشت: شهادت افتخاری است برای یک ملت و یک کشور؛ بی‌شک داغ عزیزان خیلی سخت است و نمی‌توان عمق این موضوع را احساس درک کرد ولی این افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و از خدا می‌خواهیم به شما خانواده شهدای عزیز صبر عنایت کند.

فرمانده ناجا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که می‌فرمایند «شهادت یک مرگ تاجرانه است»، بیان کرد: اینکه کسی عاقبتش ختم به شهادت شود، توفیقی الهی بوده که نصیب خود و اطرافیانش می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه برای خانواده شهدا افتخاری است که چنین فرزندانی را در دامان خود پرورش داده و در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی و میهن عزیز تقدیم کرده‌اند، گفت: حقیقتاً اجر و ثوابی که والدین شهدا در این راه تحمل کردند، کم از شهادت نیست.

وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش با ثبات کنونی در استان و کشور به برکت خون پاک شهدا و دعای خیر خانواده‌های آنان است، عنوان داشت: همگی خود را مدیون خانواده شهدا می‌دانیم.

سردار اشتری با بیان اینکه شهیدان از نفس افتادند تا ما نفس بکشیم، قامت علم کردند تا ما نشکنیم و به خاک افتادند تا ما به زانو در نیاییم، گفت: ان شاء الله شرمنده شهدا نشویم و مطمئن باشید هر آنچه که در توان داریم برای مردم و برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت و محتاج دعای خیر شما هستیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها