• امروز : جمعه - ۱۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Friday - 6 August - 2021

امکان دریافت کتاب «راهنمای عمل برنامه ویژه مدرسه» فراهم شد

  • 06 آبان 1399 - 7:14
امکان دریافت کتاب «راهنمای عمل برنامه ویژه مدرسه» فراهم شد


راهنمای عمل برنامه ویژه مدرسه(بوم)، در قالب کتابچه‌ای توسط گروهی از مولفان در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تهیه شده و هم اکنون امکان دسترسی به فایل کامل این کتاب به صورت رایگان فراهم شده است.


به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، راهنمای عمل برنامه ویژه مدرسه(بوم)، در قالب کتابچه‌ای توسط گروهی از مولفان در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تهیه شده و هم اکنون امکان دسترسی به فایل کامل این کتاب به صورت رایگان فراهم شده است.

 این کتابچه راهنما در 243 صفحه و با عنوان کامل “مدرسه ما تقدیم می کند؛ راهنمای عمل برنامه ویژه مدرسه (بوم)” منتشر شد.

 این کتاب در چهار فصل با عناوینی همچون ضرورت و چشم انداز برنامه ریزی درسی سطح مدرسه؛  مباحث نظری و مفاهیم مرتبط با برنامه ریزی درسی سطح مدرسه؛  فرایند طراحی و تدوین برنامه درسی سطح مدرسه و نمونه برنامه های ویژه مدرسه، تهیه شده است.

مولفان کتاب تلاش کرده اند تا به وسیله آن راهکارهای عملی را به مدیران و معلمان مدارس جهت برنامه‌ریزی صحیح و اجرای برنامه ویژه مدرسه (بوم) در مدارس ارائه کنند.”شرکت چاپ و نشر کتابهای درسی ایران” ناشر این کتاب و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی پدید آورنده آن است. 

شایان ذکر است برنامه ویژه مدرسه(بوم) از جمله اقدامات تحولی است که چندی است در سرفصل برنامه های سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی قرارگرفته و در تازه ترین اقدام عملی این طرح، ثبت نام از 60 هزار معلم و مدیر در سراسر کشور صورت گرفت تا مورد آموزش قرار گیرند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.