امکان سوخت گیری با کارت هوشمند در ۱۶ پمپ بنزین کرمانشاه

  • 05 آبان 1400 - 18:46
امکان سوخت گیری با کارت هوشمند در ۱۶ پمپ بنزین کرمانشاه

کرمانشاه- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه از سوخت گیری با کارت هوشمند در ۱۶ پمپ بنزین کرمانشاه و ورود سپاه برای حل مشکل در استان کرمانشاه خبر داد.

فریدون یاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: فرایند سوخت‌گیری در پمپ‌های بنزین از روز گذشته با اختلال همراه شد و رفع این مشکل در دستور کار مأموران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه قرار گرفت.

وی با اشاره به فعالیت ۱۲۰ جایگاه عرضه سوخت در استان کرمانشاه، افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰ جایگاه سوخت رسانی به حالت دستی درآمده و مردم می‌توانند بنزین مورد نیاز خود را با قیمت آزاد سه هزار تومان دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین با تلاش‌های صورت گرفته تاکنون ۱۶ جایگاه عرضه سوخت مجدد به سامانه کارت هوشمند سوخت متصل شده‌اند و این روند با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.

یاسمی بیان کرد: ۱۰ اکیپ با کمک سپاه کرمانشاه پس از آموزش لازم تشکیل شده و به زودی جایگاه‌های بیشتری به شبکه کارت هوشمند سوخت متصل خواهند شد.

وی با اشاره به زمان بازگشت کامل جایگاه‌های سوخت به وضع سابق، خاطر نشان کرد: تمام جایگاه‌های عرضه سوخت تا پایان وقت فردا به شبکه کارت هوشمند سوخت متصل خواهند شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه تاکید کرد: بنزین و نفت مورد نیاز استان به اندازه کافی ذخیره شده و جای نگرانی نیست و جایگاه‌های عرضه سی ان جی نیز بدون مشکل فعال هستند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0