امیدوارم رئیس‌جمهور جدید در تحقق مطالبات مردم سربلند باشد

  • 29 خرداد 1400 - 16:05
امیدوارم رئیس‌جمهور جدید در تحقق مطالبات مردم سربلند باشد

وزیر امور خارجه گفت: امیدوارم که رئیس‌جمهور منتخب و دولت برآمده از رای مردم، که نماینده همه این ملت بزرگ و پاسدار حقوق تمامی آحاد آن خواهند بود در تامین منافع ملی سربلند و سرافراز باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی که در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد، ضمن قدردانی از حضور مردم در پای صندوق‌های رای، پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

ظریف گفت: حضور مسئولانه مردم نجیب و دلاور ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر نمادی از درخشش جمهوریت گردید.

وزیر امور خارجه کشورمان افزود: اینجانب ضمن ارج نهادن بر این مشارکت مردم تاریخ‌ساز ایران، کسب اعتماد اکثریت ملت را به رئیس جمهور منتخب، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی تبریک عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: حضور مردم در عرصه انتخابات و تعیین سرنوشت و مسیر آینده کشور نقش بی بدیلی در خلق فرصت های ارزشمند برای تضمین امنیت، توسعه و آبادانی میهن، پاسداری از حقوق و منافع ملت و کوشش برای رفع مشکلات و موانع داخلی و خارجی دارد.

ظریف تصریح کرد: امیدوارم که رئیس جمهور منتخب و دولت برآمده از رای مردم، که نماینده همه این ملت بزرگ و پاسدار حقوق تمامی آحاد آن خواهند بود در تحقق مطالبات مردم و تامین منافع ملی سربلند و سرافراز باشد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0