تاریخ : جمعه, ۱ مرداد , ۱۴۰۰ 14 ذو الحجة 1442 Friday, 23 July , 2021

امید اصلاح‌طلبان برای گل دقیقه نود/ دعوت از هواداران برای کشاندن انتخابات به دور دوم

  • 28 خرداد 1400 - 21:41


برخی از فعالین مجازی اصلاح‌طلب از دقایقی پیش تلاش دارند تا بدنه رای اصلاح طلب را در ساعات پایانی مهلت قانونی اخذ رای برای افزایش رای همتی به پای صندوق‌های رای بکشانند.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: برخی از فعالین مجازی اصلاح‌طلب از دقایقی پیش تلاش دارند تا بدنه رای اصلاح‌طلب را در روز ساعات پایانی مهلت قانونی اخذ رای برای افزایش رای همتی به پای صندوق‌های رای بکشانند.

در این زمینه محمدرضا جلایی‌پور فعال سیاسی اصلاح‌طلب در اینستاگرام خود با تشکیل کمپینی تحت عنوان «دقیقه نود گل بزن» اصلاح طلبان را به ضبط و انتشار فیلم کوتاه برای دعوت مردم به مشارکت در انتخابات و رای به همتی دعوت کرد. 

صبا آذرپیک نیز که از یکی از فعالان توئیتری اصلاح‌طلب است، در توئیتر خود با عبارت «شروع موج بزرگ رای به همتی» سعی بر این دارد که بدنه رای اصلاح‌طلب را برای شرکت در انتخابات دعوت کند. او تلاش می‌کند با هشتگ «زدیم زیر میز» و «تسلیم نشدیم» اصلاح طلبان را برای حضور پای صندوق‌های رای تهییج کند.

 

آذرپیک در توئیت دیگری گفته که اگر همتی دو میلیون رای دیگر کسب کند، انتخابات به دور دوم خواهد رفت.

سعید نورمحمدی رئیس ستاد استان‌های عبدالناصر همتی نیز در توئیتر خود همین مطلب را مورد تاکید و اشاره قرار داده و نوشته است که برآورد شمارش آرای برخی روستاها حاکی از این است که انتخابات به دور دوم می‌رود. او نیز دعوت برای شرکت در انتخابات در زمان باقی مانده را مورد تاکید قرار داده است.

به نظر می‌رسد کنشگران سیاسی اصلاح طلب درصدد این هستند که به بدنه خود این نوید را بدهند که درصورت حضور در پای صندوق‌های رای، پیروزی و موفقیت عبدالناصر همتی در رفتن انتخابات به دور دوم بعید نیست.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها