امیری: می‌توانیم اردوهای پاراتیراندازی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم

  • 30 مهر 1399 - 8:03


سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت: توانایی این را داریم که با رعایت پروتکل بهداشتی و امکانات مناسب بدون نقص اردوهای تیم ملی را برگزار کنیم.


حسین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری انتخابی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین، اظهار داشت: از صبح دیروز 29 مهر ماه، مسابقات انتخابی تیراندازی جانبازان و معلولین با حضور نفرات برتر رقابتهای سال گذشته و رعایت پروتکل های بهداشتی در ماده‌های تپانچه و تفنگ آغاز شده است. رکوردهای بچه‌ها نسبتاً خوب بوده و برخی‌های نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند.

وی افزود: امروز 8 نفر در اسلحه تپانچه و فردا 11 نفر در اسلحه تفنگ در انتخابی حضور پیدا خواهند کرد. امروز چند نفر به خاطر اینکه تست‌شان آماده نشده بود اجازه ورود به سالن را پیدا نکردند.

سرمربی پاراتیراندازی با اشاره به اینکه مسابقات کاملا با ایمنی بالا و رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود، عنوان کرد: نفرات شرکت‌کننده با فاصله مطمئن و حتی 4متری با یکدیگر قرار دارند. همه ورزشکاران موارد بهداشتی را رعایت می‌کنند.

امیری در مورد بازدید رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین از مسابقات انتخابی پاراتیراندازی هم خاطرنشان ساخت: سید محمد شروین اسبقیان نیز از مسابقات بازدید داشتند و در مورد برخی از مسائل با وی صحبت کردیم. اعلام کردیم که اردوهای تیم ملی پاراتیراندازی را راحت می‌توانم با حضور 7 ملی‌پوش در این دو سالن تشکیل بدهیم. این توانایی این را داریم که با رعایت پروتکل بهداشتی و امکانات مناسب بدون نقص اردوهای تیم ملی را برگزار کنیم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0