انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری ترکیبی برگزار می‌شود

  • ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۸


فدراسیون جهانی وزنه‌برداری اعلام کرد انتخابات این فدراسیون به صورت ترکیبی برگزار خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون جهانی وزنه‌برداری (IWF) اعلام کرد انتخابات سال آینده می تواند ترکیبی به صورت آنلاین و حضوری برگزار شود.

این فدراسیون بحران زده که در این مدت کوتاه چند رئیس عوض کرده بارها توسط کمیته بین‌المللی المپیک در خصوص نحوه اداره آن هشدار داده شد.

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به ۱۸۷ عضو خود اعلام کرد بعد از مشورت با کارشناسان حقوقی قرار است انتخابات ترکیبی برگزار شود.

مایک ایرانی پزشک انگلیسی که رئیس موقت IWF است همچنین گفت که ایت فدراسیون می‌خواهد به ورزشکاران اطمینان دهد که “ورزش پاک” در انتخابی المپیک از همه مهمتر بوده و استقلال و حرفه‌ای بودن را در تلاش‌های ضد دوپینگ خود تثبیت کرده است.

ایرانی همچنین به تلاش‌هایی که برای برگزاری جام جهانی جوانان به صورت آنلاین صورت گرفته اشاره کرد. قرار است ۴۵۰ وزنه‌بردار از ۶۲ کشور در این رویداد شرکت کنند.

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری که در لوزان واقع شده قرار است به صورت حضوری و مجازی انتخابات را اوایل فروردین ماه برگزار کند.

پیش از این یکی از اعضای کمیسیون پزشکی در خصوص تقلب در انتخابات هشدار داده و پیشنهاد کرد انتخابات بهرصورت آنلاین برگزار شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0