تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

انتخابات ۶ فدراسیون تا پایان دولت دوازدهم تعیین تکلیف می‌شود

  • 22 اردیبهشت 1400 - 16:11


مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی با تاکید بر انجام انتخابات شش فدراسیون ورزشی که موعد چهار ساله آنها به اتمام رسیده است از برگزاری مجامع سالیانه آنها تا پایان فعالیت دولت دوازدهم خبر داد .


به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا خسروی اهمیت برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی در موعد مقرر را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: انتخابات سه فدراسیون شطرنج ، دوچرخه سواری و ورزش زورخانه ای و پهلوانی خردادماه و انتخابات فدراسیون های اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک هم در تیرماه برگزار می‌شود و هر ۶ فدراسیون تعیین تکلیف می شوند.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها اهمیت مجامع سالیانه را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: مجامع عمومی سالیانه فدراسیون ها در دستور کار قرار گرفته و برنامه ریزی های لازم برای انجام ان تحقق یافته است و از شنبه ٢٥ اردیبهشت ماه مجامع سالیانه را آغاز می کنیم و تا پایان تیرماه و قبل از پایان فعالیت دولت دوازدهم به پایان می‌رسانیم.

وی ادامه داد: مجامع سالیانه با هدف حسابرسی، گزازش بازرسی و خزانه دار فدراسیون از سال ٩٩ و تصویب تقویم سال ١٤٠٠ برگزار خواهد شد و شش فدراسیونی که قرار است مجامع آنها نیز تا پایان دولت انجام شود، در همان روز برگزاری انتخابات و در نوبت عصر مجامع سالیانه آنها هم برگزار می‌شود.

علیرضا خسروی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه مسلم است هدف ما حضور پرشور مردم پای صندوقهای رای است و در این بین به فدراسیون ها ابلاغ کردیم که از تمامی ورزشکاران، داوران، مربیان، پیشکسوتان و قهرمانان خود که از گروه‌های مرجع در جامعه محسوب می‌شوند، ضمن حضور در انتخابات مردم را هم مثل گذشته برای حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند.

انتهای پیام/مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی با تاکید بر انجام انتخابات شش فدراسیون ورزشی که موعد چهار ساله آنها به اتمام رسیده است از برگزاری مجامع سالیانه آنها تا پایان فعالیت دولت دوازدهم خبر داد .

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها