انتظار از ورزشکاران پارالمپیکی بالا است

  • 10 مرداد 1400 - 14:11

زنجان-استاندار زنجان گفت: انتظار از ورزشکاران پارالمپیکی اعزامی به توکیو بالا است.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله حقیقی قبل از ظهر یکشنبه در مراسم بدرقه دو ورزشکار و دو مربی زنجانی اعزامی به رقابت‌های پارالمپیک توکیو، اظهار کرد: بدون شک انتظار مردم از ورزشکاران پارالمپیک برای کسب مدال در این مسابقات بالا است.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان ورزشکاران شایسته‌ای دارد که توانسته‌اند در رویدادهای مختلف برای ورزش استان افتخارآفرین باشند، ادامه داد: ورزشکاران نیز از ما انتظاراتی داشتند که قرار شد بعد از بازگشت از این رقابت‌ها این انتظارات را پیگیری کنیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه امروز شاهد اعزام دو ورزشکار زنجانی به نام‌های رقیه شجاعی و مهدی محمدی به مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو هستیم، تصریح کرد: امیدواریم نمایندگان شایسته زنجان بتوانند با مدال از رقابت‌های مذکور بازگردند.

حقیقی همچنین از اعزام دو مربی به نام‌های فرهاد عصفوری در رشته دوچرخه‌سواری و کمال عشق در رشته بسکتبال ویلچر خبر داد و یادآور شد: زنجان از دیرباز از وجود ورزشکاران زبده در رشته‌های مختلف برخوردار بوده و امیدواریم ۹در رویداد پیش رو شاهد درخشش این ورزشکاران باشیم.

گفتنی است، ورزش زنجان در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو هیچ نماینده‌ای نداشت اما در مسابقات پارالمپیک دارای دو سهمیه به نام‌های رقیه شجاعی در رشته تیراندازی و مهدی محمدی در رشته دوچرخه‌سواری است که دو مربی نیز به نام‌های فرهاد عصفوری در رشته دوچرخه‌سواری و کمال عشق در رشته بسکتبال با ویلچر این دو ورزشکار را همراهی می‌کنند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0