انتقاد تند کلوپ از چمن ورزشگاه آژاکس / تمجید از جانشین فن‌دایک

  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳


کلوپ پس از برد سخت مقابل آژاکس به انتقاد تند از وضعیت زمین چمن بازی پرداخت و از تعویض‌ها و جانشین فان‌دایک صحبت کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته لیورپول در یک بازی سخت مقابل آژاکس با یک گل عجیب به برتری یک بر صفر رسید.

سرمربی لیورپول پس از این برد به انتقاد زمین چمن هلندی‌ها پرداخت و چمن ورزشگاه یوهان کرویف آره‌نا را متقلبانه خواند.

یورگن کلوپ پس از این برد در مصاحبه با BT Sport گفت: ما به اندازه کافی برای برد در این بازی خوب بودیم. این یک گل چیزی است که نیاز داشتیم. به نظرم جفت تیم‌ها می توانستند بازی بهتری ارائه دهند، بعضی اوقات بازی به لحظات دیوانه‌کننده می‌رسید.

کلوپ گفت: به نظرم زمین مسابقه واقعا اذیت کننده بود. بسیار گود و کمی هم گل‌آلود که هر 2 تیم را کاملاً خسته کرد.

وی ادامه داد: 3 روز گذشته این چمن به این شکل نبود، کاملا متفاوت بود و ما دیروز که در این چمن تمرین کردیم نیز اوضاع متفاوت بود. همین مشکلات را برای آژاکس هم ایجاد کرد.

سرمربی لیورپول اظهار داشت: ما نیاز داشتیم که گل بزنیم و این کار را کردیم. از موقعیت‌های خودمان استفاده زیادی نکردیم که این یک مقدار شرم‌آور است. آژاکس نیز یک موقعیت بسیار خوب داشت که توپ به تیر دروازه خود. وقتی شما یک بر صفر پیش باشی هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

کلوپ گفت: با اینکه یکی از روزهای روشن فوتبال ما نبود ولی از این نتیجه راضی هستم زیرا که این مسابقات لیگ قهرمانان اروپاست و باید به پیروزی دست یابیم.

در دقیقه 60 کلوپ هر 3 خط تهاجمی خود یعنی صلاح-مانه و فیرمینو را بیرون کشید.

کلوپ در این خصوص گفت: این بازی مثالی خوب برای اینکه ما چگونه باید تلاش کنیم است. خوب نبودیم ولی دیوانه‌وار جنگیدیم. این نمایش در این روزها بسیار به ما کمک می‌کند. من واقعا به بازیکنان تازه نفس احتیاج داشتم و باید ساق‌های خسته بیرون می‌آمدند. همین شد که تعویض‌ها انجام شد. وقتی ما 5 تعویض داریم باید از آن استفاده کنیم.هندرسون نیز نباید 90 دقیقه بازی می‌کرد و با دستور کادر پزشکی به او 45 دقیقه بازی دادم.

کلوپ در خصوص جانشین فان‌دایک مصدوم یعنی فابینیو نیز گفت: من از عملکرد خوب او تعجب نکردم چون می دانستم او خوب بازی می‌کند. واقعا امشب خوشحالم، برای او خوشحالم که چنین اعتمادی به تیم و ما توانست بدهد. او حتی می‌تواند بهتر هم بشود. ما باید از زوح فابینیو و گومز استفاده کنیم و آنها هم باید با هم به خوبی سازگار شوند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0