تاریخ : جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021

انتقال ۱۱۷ دستگاه خودرو به پارکینگ که اصرار به سفر داشتند

  • 15 آبان 1399 - 13:50

رئیس پلیس راهور ناجا، از انتقال ۱۱۷ دستگاه خودرو به پارکینگ به دلیل اصرار بر سفر خبر داد و گفت: این طرح طی امروز و فردا با جدیت بیشتری انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید کمال هادیان فر، پیش از ظهر پنج شنبه در بازدید میدانی از آزادراه تهران-شمال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی در راستای کاهش شیوع کرونا در کشور هنوز ادامه دارد و مأموران پلیس و دیگر عوامل به جدیت با خودروهای متخلف برخورد می‌کنند.

وی افزود: البته باید از شهروندان تشکر کرد که همکاری بی نظیر و خوبی با پلیس و دیگر عوامل در صحنه داشتند.

رئیس پلیس راهور ناجا یادآور شد: بیش از ۱۱ هزار خودرو اعمال قانون شدند و ۱۳۶ هزار خودرو هم تذکر گرفتند. از مسیرهای تعیین شده به شهر مبدأ برگشت داده شدند.

هادیان فر گفت: تعداد ۱۱۷ دستگاه خودرو بر عمل مجرمانه خود اصرار داشتند و می‌خواستند به هر نحو که شده به مسافرت خود ادامه دهند که پلیس مجبور به توقیف این خودروها شد و آنها را به پارکینگ بفرستد.

وی خاطرنشان کرد: این محدودیت‌ها تا ساعت ۲۴ فردا ادامه دارد و افرادی که می‌خواهند از شهری به شهر دیگر بروند می‌بایست شنبه و یکشنبه را برای تردد خود انتخاب کنند. باز هم می گویم که جریمه‌ها و رصد خودروها فردا که روز پایانی طرح است، شدیدتر می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها