• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

انسولین مورد نیاز در بین داروخانه های منتخب توزیع شده است

  • 05 آبان 1399 - 10:49

زنجان -سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: انسولین مورد نیاز استان زنجان تأمین و در بین داروخانه های منتخب توزیع شده است.

مریم نوبرانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه انسولین مورد نیاز استان زنجان تأمین و در بین داروخانه های منتخب در سطح سایر شهرستان‌های استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه طی روزهای آینده، انسولین مورد نیاز استان با سهمیه بیشتری در اختیار گروه‌های هدف قرار خواهد گرفت، افزود: هیچ مشکلی در زمینه تأمین انسولین وجود ندارد و نگرانی بیماران در زمینه تأمین انسولین مورد نیاز برای ماه‌های آینده است.

نوبرانی ادامه داد: انسولین مورد نیاز استان در سطح داروخانه‌های منتخب استان توزیع‌شده و در حال توزیع است و تا پایان هفته نیز محموله جدید انسولین به استان وارد می شود.

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با بیان اینکه سهمیه انسولین مورد نیاز استان زنجان افزایش می‌یابد، گفت: انسولین فقط به بیماران دارای پرونده داده خواهد شد و به‌صورت دستی به فرد دیگری داده نمی شود.

نوبرانی بابیان اینکه عمده دلیل نگرانی بیماران دیابتی برای تأمین انسولین موردنیاز در ماه آینده است، افزود: تمهیدات ویژه در این زمینه اندیشیده شده است که بیماران دچار مشکل نشوند و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها