تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

انهدام باند سارقان منزل در ساوجبلاغ

  • 15 آبان 1399 - 19:02

ساوجبلاغ – فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از دستگیری سارقان سابقه‌دار منزل با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت خبر داد.

علی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهر هشتگرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی بیان کرد: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد که سارقان به وسیله یک دستگاه خودرو پژو پارس که پلاک سرقتی بر روی آن نصب بوده در گروه‌های سه‌نفره، واحدهای طبقه اول ساختمان‌ها را که خالی از سکنه هستند شناسایی کرده و سپس با شیوه بالکن روی وارد منازل شده و اقدام به سرقت لوازم با ارزش از جمله طلا و لوازم برقی می‌کردند.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به‌کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی هر سه سارق شدند و با بررسی سوابق آن‌ها مشخص شد نامبردگان سوابق متعدد سرقت و اوباشی‌گری را در پرونده خود دارند.

رد سارقان در مازندران زده شد

وی با بیان اینکه کارآگاهان رد سارقان را در استان مازندران زدند، تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با دریافت نیابت قضائی به مخفیگاه متهمان در شهرستان نوشهر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه هر سه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.

سلیمانی گفت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی با مشاهده مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت در پیش روی خود ندیدند و به ۱۸ فقره سرقت منزل در شهر هشتگرد ساوجبلاغ اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان با اشاره به شناسایی همه مالباختگان متذکر شد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و هر کس به هر نحوی بخواهد این امنیت را مخدوش کند، به شدت با آن برخورد خواهیم کرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها