انواع خدمات مالیاتی

  • 02 خرداد 1400 - 10:32

کارشناسان راشا مشاوران راستین در خدمت تمامی شرکت های بازرگانی، تولیدی و خدماتی هستند تا با انجام وظایف خود سودآوری شرکت ها را تضمین نمایند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت راشا مشاوران راستین با سابقه چندین ساله خود در حوزه خدمات مالی، مالیاتی، و حسابداری و حسابرسی، سرمایه گذاری، وام، و با در اختیار داشتن مشاوران خبره و تخصصی در این حوزه که اشراف کامل به امور مالی و مالیاتی دارند، خدمات تخصصی مالی و مالیاتی اش را به مشتریان حقیقی و حقوقی خود ارائه می‌دهد و تمامی امور مالی و حسابداری شرکت‌ها را پشتیبانی کرده و صفر تا صد امور مالی سازمان‌ها و موفقیت کسب و کارها را تضمین می‌نماید.

همه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند در این راستا از خدمات راشا مشاوران راستین در زمینه‌ی خدمات مالیاتی، مشاوره‌های مالی، خدمات حسابداری و نرم افزاری، مشاوره‌های سرمایه گذاری و … برای تضمین رشد کسب و کار خود و ارتقا سیستم‌های مالی خود استفاده نمایند.

به منظور دستیابی به یک سیستم یکپارچه در سازمان و استفاده اثربخش و کارا از آن، علاوه بر تغییر استراتژی سازمان‌ها، فرآیندهای مالی واحدها نیز باید یکپارچه گردند پس در نتیجه، بایستی یک دیدگاه منطقی نسبت به مباحث مالی در ساختار سازمانی شرکت‌ها وجود داشته باشد. در این میان استفاده از مدیران و مشاوران مالی باتجربه و با مهارت بالا برای تعامل بهتر با این سیستم‌های یکپارچه و استقرار و پیاده سازی این سیستم در ساختار سازمانی شرکت‌ها، جهت رسیدن به اثربخشی بهتر در سازمان‌ها مؤثر می‌باشد.

در همه شرکت‌ها اعم از تولیدی یا خدماتی یا بازرگانی با توجه به اهمیت مسائل مالی در سازمان‌ها، مدیران شرکت‌ها جهت مدیریت فرآیندهای مالی خود نیازمند یک مشاور با تجربه و با تخصص بالا هستند که تاکنون صدها شرکت تولیدی، خدماتی، را ممیزی و حسابداری کرده باشد. بنابراین راشا مشاوران راستین آمادگی ارائه هر گونه خدمات مالی و مالیاتی را با کمترین هزینه به مشتریان خود دارا می‌باشد. راشا مشاوران راستین با توجه به سابقه بیست ساله خود در زمینه مشاوره مالیاتی و حسابداری، در همه انواع شرکت‌ها آمادگی ارائه خدمات مشاوره‌ای برای اصلاح و تغییر ساختارهای مالی، پر کردن و تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تنظیم دفاتر و صورتحساب‌های فصلی، امور حسابرسی، مسائل ثبتی شرکت‌ها و دریافت کارت بازرگانی، کدینگ، امور مربوط به وام و سرمایه گذاری را ارائه می‌نماید.

خدمات مالیاتی که راشا مشاوران راستین ارائه می‌دهد موارد ذیل را شامل می‌گردد:

* مشاوره و اجرای خدمات مالی، مالیاتی (ثبت نام و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده)

* دفاعیات مالیاتی

* مالیات بر اشخاص حقیقی

* مالیات بر اشخاص حقوقی

* تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تحریر دفاتر قانونی

* مشاوره برای معافیت‌های مالیاتی به صورت قانونی

* مشاوره‌های حقوقی با در اختیار داشتن وکلای مجرب

* مشاوره در مورد تشکیل پرونده‌های مالیاتی، اخذ کد اقتصادی

* اعزام نیروی متخصص و ماهر در زمینه‌های مالی و مالیاتی به شرکت‌ها و موسسات

* دریافت گواهینامه‌های ارزش افزوده

* ثبت اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده

* تنظیم گزارشات مالیات بر حقوق نیروی انسانی

* تنظیم گزارشات فصلی، صورت معاملات فصلی، و ارسال در سامانه‌های مالیاتی کشور

* تحریر دفاتر روزنامه و کل و دفاتر درآمد و هزینه

* تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر عملکرد سازمان‌ها

* عقد قرارداد حسابداری سالانه و اعزام نیروی متخصص تمام وقت و پاره وقت

* تحریر دفاتر قانونی و تکمیل مدارک و مستندات مالیاتی

* آموزش امور مالی، مالیاتی و بیمه به شهرهای کشور

* مشاوره سرمایه گذاری و تامین مالی داخلی و خارجی، خرید تجهیزات و ماشین آلات

* مشاوره‌های اقتصادی، بازرگانی و صادرات و واردات، تهیه پکیج‌های ورود به بورس، تدوین طرح توجیهی

* تدوین لوایح مالیاتی و حضور در هیات‌های مالیات و حل اختلاف بدوی، تجدید نظر

* نمایندگی رسمی نرم افزارهای حسابداری معتبر همکاران سیستم، سپیدار

برخی دیگر از خدمات مالی و مالیاتی شرکت راشا مشاوران راستین در زمینه تنظیم و اصلاحیه ساختار سازمانی و نمودار سازمانی شرکت‌ها، مشاوره برای شرکت‌ها در زمینه انحلال و یا ادغام آن‌ها، مشاوره در خصوص تنظیم دفاتر قانونی متناسب با آیین نامه تحریر دفاتر، مشاوره برای تنظیم آیین نامه‌های انظباطی، و روابط کارگر و کارفرما می‌باشند.

انواع خدمات مالیاتی

کارشناسان راشا مشاوران راستین در خدمت تمامی شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، و خدماتی هستند تا با انجام وظایف خود سودآوری شرکت‌ها را تضمین نمایند. از این جهت مشاوران مالی در موسسه راشا، به شرکت‌ها در ارائه رویه‌های مناسب مالی جهت جلوگیری از جریمه‌های مالی، انقال اطلاعات مالی صحیح برای مدیران عامل جهت گرفتن بازخورد برای تصمیم گیری بهتر، ارائه مشاوره در زمینه‌های سرمایه گذاری قابل برگشت، حذف هزینه‌های غیرضروری، ایجاد گزارشات حسابداری در بازه‌های زمانی معین و مشاوره برای تعیین استراتژی برای بازار مالی شرکت‌ها کمک می‌نمایند.

در رابطه با قرارداد خدمات مالیاتی، یک قرارداد مالی شامل یک سری بندها می‌باشد و در آن درخواست مشتری از نوع خدمتی که در نظر دارد قید شده و بسته به شرایط برخی از قراردادها نرخ مقطوع و برخی تابع یک سری متغیر و فاکتورها می‌باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات راشا مشاوران، لطفاً به آدرس سایت راشا مشاوران راستین مراجعه نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت راشا به شماره تماس ۸-۸۸۲۰۶۰۰۶ در تماس باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0