اهدای تابلو درباره نابودی رژیم صهیونیستی به سفارت امارات توسط دانشجویان

  • 02 مرداد 1400 - 15:24
اهدای تابلو درباره نابودی رژیم صهیونیستی به سفارت امارات توسط دانشجویان


بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در اقدامی نمادین، تابلویی منقش به آیه شریفه ١٢٠ سوره بقره و بیانات رهبر انقلاب مبنی بر حذف رژیم صهیونیسیتی طی ٢۵ سال آینده را به سفارت امارات متحده عربی در تهران اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در اقدامی نمادین، تابلویی منقش به آیه شریفه ١٢٠ سوره بقره و بیانات رهبر انقلاب در سال ١٣٩۴ (١۴٣۶ ه.ق) مبنی بر حذف رژیم صهیونیسیتی طی ٢۵ سال آینده را به سفارت امارات متحده عربی در تهران اهدا کرد.

دولت امارات طی یک ماه گذشته، در ادامه فرآیند عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس و پس از گشایش سفارت این رژیم در ابوظبی، سفارت خود در تل‌آویو را با حضور رئیس رژیم صهیونیستی افتتاح نمود که این اقدام با خشم مسلمانان منطقه و حامیان آرمان قدس شریف مواجه شد.

 

 

محمدجواد فلاح، مسئول میز فلسطین دفتر مقاومت جهانی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: هدف از این اقدام نمادین، هشداری دوستانه به کشوری بود که سرانش داعیه مسلمانی داشته، اما عملا بر خلاف نص صریح کلام الهی و سیره پیامبر اسلام (ص) رفتار می‌کنند.

فلاح افزود: جنبش دانشجویی در ایران اسلامی، در صورت عدم اصلاح رویه کشورهای عربی منطقه در رابطه با رژیم صهیونیستی و قضیه فلسطین، دست در دست سایر تشکل‌های دانشجویی جهان اسلام، به اقدامات تلافی‌جویانه در برابر این خیانت آشکار -از هر نوع در در هر زمان- دست خواهد زد.

گفتنی است سفارت امارات متحده عربی در تهران و وزارت امور خارجه این کشور، تاکنون موضعی در برابر این اقدام دانشجویی اعلام نکرده‌اند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0