• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

اهدای جهیزیه به ۱۲۶ زوج ایلامی

  • 02 تیر 1400 - 12:26

ایلام- ۱۲۶ سری جهیزیه با حضور مسئولان کشوری و استانی به زوج های ایلامی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر روز چهارشنبه در آیینی که با حضور معاون بنیاد مستضعفان کشور، مدیرکل کمیته امداد استان، مدیرکل بنیاد مستضعفان استان ایلام و تعدادی از مسئولان ایوانی در محل کمیته امداد ایوان برگزار شد، تعداد ۱۲۶ سری جهیزیه به زوج‌های این شهرستان و به صورت همزمان به دیگر زوج‌ها در دیگر نقاط استان اهداء شد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در این آیین گفت: توجه به نهاد خانواده یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد در خدمت به مددجویان و نیازمندان است.

قنبر موسی نژاد افزود: اهدای جهیزیه به زوج‌های مددجو و نیازمند در راستای تحکیم نهاد خانواده، تشویق به ازدواج و کمک به شکل گرفتن زندگی جدید خانواده‌های نیازمند است که در این زمینه نیازمند مشارکت خیرین هستیم.

وی با اشاره به اهدای ۱۲۶ سری جهیزیه به زوج‌های مددجو در شهرستان ایوان و دیگر نقاط استان گفت: به هر زوج جوان ۵ قلم کالای اساسی تحویل شده که ارزش هر سری آن ۲۲ میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از ۹۰۰ زوج مددجو و نیازمند در استان ایلام از کمک هزینه خرید جهیزیه کمیته امداد استان برخوردار شده‌اند، گفت: هدف گذاری ما این است که امسال بیش از هزار زوج از کمک هزینه خرید جهیزیه یا کالاهای اساسی جهیزیه برخوردار شوند.

موسی نژاد با اشاره به مشارکت بنیاد مستضعفان در کمک به مددجویان و نیازمندان استان افزود: با آمدن مهندس فتاح به بنیاد مستضعفان، این بنیاد رویکرد مناسبی در کمک به مددجویان و نیازمندان در پیش گرفته است.

معاون بنیاد مستضعفان کشور نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی گفت: مردم استان همواره نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در حمایت و محافظت از کشور و نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند که اوج این حمایت‌ها و رشادت‌ها را در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد بوده‌ایم.

محمد پیرعلی افزود: خدماتی که بنیاد مستضعفان به مردم و نیازمندان استان ایلام تاکنون ارائه داده است حق این مردم بوده و بنیاد هیچ گونه منتی بر مردم در این زمینه ندارد و باور داریم که حق مردم استان ایلام بسیار بیشتر از این رقم کمک‌ها است.

در این مراسم همچنین با توجه به حضور یکی از نیکوکاران ایوانی در این مراسم از طرف وی به ۱۸ زوج ایوانی که در مراسم حضور داشتند، پنج میلیون تومان و جمعاً ۹۰ میلیون تومان کمک اهداء شد که اقدام این خیر و نیکوکار ایوانی مورد تحسین حاضرین قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.