• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

اوباما: دروغ و اتهام‌زنی بخشی از شیوه مدیریت ترامپ شده است

  • 01 آبان 1399 - 3:16


رئیس جمهور سابق آمریکا در سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا با انتقاد از «دونالد ترامپ» گفت که دروغ و اتهام زنی به بخشی از نحوه مدیریت ترامپ تبدیل شده است.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا بامداد روز پنجشنبه (به وقت تهران) در سخنرانی در حمایت از نامزدی «جو بایدن» برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به انتقاد از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا پرداخت.

وی که در شهر «فیلادلفیا» در ایالت پنسیلوانیا صحبت می‌کرد، گفت: «ترامپ به هرکسی که از وی حمایت نکند توهین کرده یا آنکه وی را به زندان تهدید می‌کند. این رفتار عادی یک رئیس جمهور نیست.»

رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه گفت: «دروغ و اتهام زنی بخشی از مدیریت ترامپ و معاونانش شده و باید با مشارکت گسترده در انتخاباتی آتی هیچ گونه جای تردیدی باقی نماند.»

اوباما با اشاره به مبتلا شدن ترامپ به ویروس کرونا گفت: «ترامپ گام‌های اساسی برای حمایت خودش از همه‌گیری را اتخاذ نکرد حال می‌خواهید که وی از ما حمایت کند.»

وی اضافه کرد: «این شرم آور است که زمانی که مردم به بیمه درمانی نیاز دارند، آن را از آنها بگیرید. ترامپ قادر به جدی گرفتن کار نیست.»

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: «اگر کسانی که قرار است رهبران ما باشند هر روز دروغ بگویند دموکراسی ما کارایی نخواهد داشت.»

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها