تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

اولویت اصلی دستگاه‌های اجرایی سلامت جامعه است

  • 21 آبان 1399 - 19:50

کرمانشاه- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: گروه‌های مشمول محدودیت‌های کرونایی همکاری لازم را داشته باشند زیرا اولویت اصلی دستگاه های اجرایی سلامت مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز در بازدید از تیم‌های قرارگاه نظارتی در شهرداری کرمانشاه با ابراز نگرانی از وضعیت بیماری کرونا اظهار کرد: مجموعه علوم پزشکی و کادر درمانی با خستگی روبرو شده‌اند و رعایت دستورالعمل‌ها و کاهش آمار مبتلایان می‌تواند موجب تجدید روحیه و قوای کادر درمان شود.

وی با تقدیر از تلاش‌های شهرداری و سازمان‌های مرتبط با مدیریت شهری در مدیریت کرونا افزود: از زمان شکل گیری ستاد ویژه کرونا در شهرداری، پرسنل خدوم این مجموعه با وجود موانع و مشکلات کار بزرگی را انجام دادند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بالا رفتن آمار فوتی‌ها و بستری‌ها در در استان را نگران کننده و بحرانی دانست و گفت: به دلیل این شرایط طرح محدودیت ساعت کاری اصناف و مشاغل از روز گذشته در شهر کرمانشاه آغاز شد که انتظار همراهی عمومی با آن را داریم.

خوش اقبال ضمن اشاره به وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تصریح کرد: توقع این است که گروه‌های مشمول این محدودیت‌ها همکاری لازم را داشته باشند و گامی مؤثر در قطع شدن زنجیره انتقال بیماری کرونا بردارند.

رئیس کمیته امنیتی- انتظامی ستاد مدیریت کرونا استان همچنین با تاکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه‌ها با اکیپ‌های نظارتی خاطرنشان کرد: اولویت اول دستگاه‌های اجرایی سلامت جامعه است چرا که مردم برای چاره اندیشی مشکلات به مدیران دل بسته‌اند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها