• امروز : سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 27 July - 2021

اولیایی: مارادونا را رها کنید، هیات مدیره استقلال را بگیرید/ بازیکن سالاری اقتدار می ‌خواهد نه التماس

  • 02 آبان 1399 - 12:20


مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: مارادونا را رها کنید، هیات مدیره استقلال را بگیرید، آنها خودشان عامل مشکلات می شوند.


کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اختلافات عجیبی که در هیات مدیره استقلال به وجود آمده است اظهار داشت: من بارها و بارها به این موضوع اشاره کردم که مشکل فوتبال ما و باشگاه‌ها ساختار است. وقتی ساختار غلط است شما نباید بهتر از این انتظار داشته باشید.

وی افزود:فوتبال ما اسمش حرفه ای شده اما قوانینش آماتور است. چینی ها یک ضرب المثل دارند که می گویند وقتی باد می کارید باید طوفان درو کنید. آقایان ساده ترین شرح  وظایف خود را نمی دانند. من این مسائل را به وزیر ورزش هم منتقل کردم.

مدیرعامل اسبق استقلال تصریح کرد: متاسفانه با این رفت و آمدها فقط افکار عمومی را فریب دادند.تا زمانی که این ساختار غلط باشگاهداری اصلاح نشود وضعیت همین خواهد بود. اصلاح این ساختارها مدیری دانا، شجاع، نترس، با علم و تجربه می خواهد.

وی یادآور شد: 27 سال است با این مشکلات مواجه هستیم ولی کسی نمی‌خواهد به این مشکلات توجه کند.در این بین فقط با احساس هواداران مظلوم بازی می شود. هوادارانی که با این شرایط تحریم، وضعیت بد اقتصادی و … تنها به موفقیت تیمشان دلخوش هستند.

اولیایی ضمن انتقاد از عملکرد مدیران استقلال خاطرنشان کرد: یکبار دیگر هم این را گفته ام، مارادونا را رها کنید، هیات مدیره استقلال را بگیرید! آنها خودشان عامل همه مشکلات می شوند! در کجای دنیا شما می بینید که هیات مدیره به کار اجرایی ورود کند؟ التماس به بازیکن تا کی؟

مدیرعامل اسبق استقلال خاطرنشان کرد:این هرج و مرج نقل و انتقالاتی تا کی می خواهد ادامه داشته باشد؟ نه فقط استقلال بلکه کل فوتبال ما درگیر این بازیکنان است.مبارزه با بازیکن سالاری اقتدار می خواهد نه التماس.یک بازیکن 18 ساله کل فوتبال را دور سرش می چرخاند و هیچکس هم نمی تواند راه درست را به او نشان بدهد. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها