جامعه

ایجاد سامانه یکپارچه «فرماندهی وکنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر»

سامانه یکپارچه «فرماندهی و کنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر» به زودی ایجاد و راه‌اندازی می‌شود که چنین اقدامی از مهمترین اهداف برگزاری همایش امنیت، سلامت و ایمنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی صبح امروز در همایش «امنیت، سلامت و ایمنی» اظهار کرد: زمان آن فرا رسیده که فعالیت‌های مربوط به حوزه‌های امنیت، سلامت و ایمنی دستگاه‌های مختلف در کنار هم قرار گیرند.

وی ادامه داد: دستگاه‌های مختلف در جمهوری اسلامی باید در مسیر اسلام ناب و ولایی با قدرت و اقتدار گام بردارند چرا که دشمن تمام تلاش خود را علیه زمین زدن این کشور هزینه کرده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: دشمن سعی دارد که به کشور ما لطمه بزند اما خوشبختانه مردم گوش به هدایت‌های پدرانه رهبر معظم انقلاب داده‌اند و تا امروز دشمن موفق نشده است.

سردار رحیمی بیان کرد: تهران هر لحظه در صدد یک اتفاق و حادثه است به همین دلیل است که می‌گوئیم باید «ایمنی، سلامت و امنیت» بین‌بخشی بوده و دستگاه‌های مختلف در این زمینه با هم تعامل داشته باشند.

وی در پایان گفت: سامانه یکپارچه «فرماندهی و کنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر» به زودی ایجاد و راه‌اندازی می‌شود که چنین اقدامی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا