ایده‌های منتخب رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی معرفی می‌شوند

  • 30 مهر 1399 - 10:46

در ویژه‌برنامه‌ای که در فضای مجازی به‌طور زنده پخش می‌شود، ایده‌پردازان منتخب سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی، امروز ایده‌های خود را ارایه می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه سومین رویداد ملی ایده آزاد اسباب‌بازی با عنوان «ویژه‌برنامه ارائه ایده‌های سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی» امروز چهارشنبه ۳۰ مهر برگزار و به‌صورت زنده از صفحه رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صفحه جشنواره ملی اسباب‌بازی در اینستاگرام پخش می‌شود.

در این‌برنامه ابتدا از ساعت ۱۳ تا ۱۴ ایده‌پردازان ماکت‌های خود را در فضای باز در معرض دید قرار خواهند داد و در ادامه در دو نوبت در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون به ارائه ایده‌های خود می‌پردازند.

پس از سخنرانی آیدین مهدی‌زاده دبیر سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی و محسن حموله مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری از ساعت ۱۴:۲۵ تا ١۵:٣٠ آرش شریف‌زاده، مهدی‌پور مطلب، آزاده الماسی، کوثر مغنیان، فائزه پوراکبری و محیا معنوی‌فر به توضیح در مورد طرح‌های خود می‌پردازند.

در ادامه از ساعت ۱۵:۴۵ تا ۱۶:۴۵ سیدامین حسینی، دانیال نورقلی‌پور، فرشته یاقوتی، نیما قانعی و مینا مرادی ایده‌های خود را ارائه می‌کنند.

ویژه‌برنامه ارائه ایده‌های سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی از ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ در پردیس آفرینش کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0