• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

ایران باید با نگاه جهش کشور اداره شود

  • 24 خرداد 1400 - 16:53

کرج – نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: با یک نگاه درست می‌توان ایران را با نگاه جهش کشور اداره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید جلیلی بعد از ظهر دوشنبه در گفتگوی تلویزیونی با مردم البرز اظهار کرد: ما امروز در آستانه یک انتخاب قرار داریم تا برای چهار سال آینده کشور تصمیم بگیریم.

وی ادامه داد: این چهار سال برای کشور می‌تواند به صورت روزمره اداره و تنها یک یا چند مشکل حل شود اما با یک نگاه دیگر می‌توان ایران را با نگاه جهش کشور اداره کرد که این نگاه متنی بر احصای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشور است.

نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه در این نگاه هر فرصتی که در کشور وجود داشته باشد غنیمت شمرده می‌شود، تصریح کرد: استان البرز توانمندی‌ها و فرصت‌های زیادی دارد که نباید نادیده گرفته شود.

وی بیان کرد: مردم استان البرز اگر در استان شما فرصت‌های بسیار زیادی وجود دارد، اگر فرصت بالای کشاورزی، صنعتی، گردشگری از مزیت‌های البرز است، باید این استان را نه برای چهار سال آینده بلکه برای جهش اداره کرد.

کشور بدون جهش استان‌ها جهش پیدا نمی‌کند

جلیلی با بیان اینکه اگر صحبت از جهش کشور می‌شود باید بدانیم که این امر بدون جهش استان‌های محقق نمی‌شود، خاطرنشان کرد: باید برای هر روستا برنامه‌ریزی کنیم تا روستاها تبدیل به سلول‌های جهش شوند و تمام توانمندی‌های هر شهر را احصا و از آن بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

وی گفت: استان البرز توانمندی‌های صنعتی در اشتهارد و توانمندی‌های کشاورزی و دامپروری در طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ و توانمندی‌های گردشگری در بیلقان دارد که اگر از این فرصت‌های به درستی استفاده شود می‌توان آن منطقه را ارتقا داد.

نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: اگر البرز یک فرصت همجواری با پایتخت و استان‌های شمالی را دارد این فرصت باید برای مردم استان منفعت داشته باشد نه اینکه ایجاد مشکل کند.

وی با بیان اینکه نباید مشکلات سایر استان‌ها به البرز سرریز شود، تصریح کرد: مردم البرز در حال حاضر به جای منفعت از همجواری استانشان متضرر شده‌اند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.