تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند در جهان است

  • 16 آبان 1399 - 16:55

مشهد ـ مدیر عامل موسسه منتظران مهدی با بیان اینکه انقلاب ایران در زمان ظهور اوج گرفته و تبدیل به یک الگو برای سایر کشورها خواهد شد، گفت: ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد شجاعی، ظهر امروز در همایش مجازی بین‌المللی «جهان در افق ظهور»، گفت: تحولات متفاوت و جدید منطقه خاورمیانه، از نشانه‌های ظهور است، البته در قرآن کریم و روایت رسیده از ائمه(ع) به نشانه‌های ظهور اشاره شده تا مومنان بتوانند خود را برای آن روز آماده کنند، این نشانه‌ها همچنین برای اتمام حجت با دشمنان و کفار نیز است.

مدیر عامل موسسه منتظران مهدی(عج) افزود: ظهور سه پرچم در منطقه خاورمیانه یکی دیگر از نشانه‌های ظهور است، آن سه پرچم عبارتند از پرچم یمانی، پرچم سفیانی و پرچم خراسانی. در روایات آمده است که خروج این سه پرچم در یک روز و یک ماه اتفاق خواهد افتاد.

شجاعی همچنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در زمان ظهور اوج خواهد گرفت و تبدیل به یک الگو برای سایر کشورها خواهد شد، در حقیقت ایران یک مأمن برای همه مستضعفان می‌شود. در حال حاضر نیز کشور ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند نظامی، سیاسی و فرهنگی است.

مدیر عامل موسسه منتظران مهدی با اشاره به تحولات کشور یمن، اظهار کرد: تا چند سال پیش این کشور در اختیار و قدرت وهابیون بود اما حالا در دست شیعیان و مسلمانان است، در آخرالزمان نیز لشکر یمانی و خراسانی با یکدیگر متحد می‌شوند و در برابر لشکر سفیانی خواهند ایستاد.

وی در ادامه تصریح کرد: در نبرد با داعش در سالهای گذشته، مسلمانان با اتحاد خود توانستند در برابر داعش مقاومت کرده و آن را شکست دهند. این یک تجربه شیرین و جهانی بود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها