تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

ایران دفاع ضعیف‌تری دارد/ بازیکنان جدید خود را ثابت کنند

  • 21 آبان 1399 - 10:28

مربی تیم ملی فوتبال بوسنی گفت: تیم ایران را آنالیز کرده‌ایم؛ آنها خط حمله خوبی دارند ولی در دفاع کمی ضعیف‌تر هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران فردا پنجشنبه در دیداری تدارکاتی در شهر سارایوو به مصاف تیم ملی بوسنی می‌رود. بوسنی خود را برای بازی با هلند و ایتالیا در لیگ ملت‌های اروپا آماده می‌کند.

«عدنان چوستوویچ» مربی تیم ملی بوسنی درباره شرایط این تیم در آستانه رقابت‌های پیش رو گفت: ما در ماه سپتامبر و اکتبر با ویروس کرونا مواجه بودیم و به آن عادت کردیم. در حال حاضر تیم‌های اروپایی هم با ویروس کرونا مواجه هستند. شرایط برای تمام تیم‌ها دشوار است. اطلاعاتی داریم که تیم ایتالیا هم مشکلات مشابهی دارد.

مربی تیم ملی بوسنی تاکید کرد: دیدار با ایران فرصت خوبی برای بازی دادن با بازیکنانی است که در لیگ داخلی بازی می‌کنند. آنها برای نشان دادن خود مقابل ایران شانس دارند. بازیکنان باید ثابت کنند مستحق دعوت به تیم ملی بوسنی هستند و می‌توانند بخشی از آینده ما باشند.

چوستوویچ در ادامه با بیان اینکه تیم ملی ایران آنالیز شده است، گفت: ایران یک مربی جدید گرفته است که اولین بازی خود را مقابل ازبکستان در ماه اکتبر انجام داد. آنها خط حمله خوبی دارند ولی در دفاع شاید ضعیف‌تر باشند. ایران چند بازیکن مهم خود از جمله آزمون از تیم زنیت روسیه و طارمی از تیم پورتو پرتغال را ندارد. بازیکنان ما باید روحیه رقابت و جنگجویی داشته باشند. نباید بازنده شویم. ما شانس پیروزی داریم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها