اینزاگی: اینتر می‌‌توانست شاختار را شکست دهد/ خودمان هم در رقم خوردن این نتیجه مقصریم

  • 07 مهر 1400 - 1:13
اینزاگی: اینتر می‌‌توانست شاختار را شکست دهد/ خودمان هم در رقم خوردن این نتیجه مقصریم

سرمربی تیم فوتبال اینتر می‌گوید تیمش پتانسیل کسب هر سه امتیاز را در شب تساوی خارج از خانه مقابل شاختار دونتسک اوکراین داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر در دومین بازی اروپایی‌اش در این فصل هم نتوانست پیروز شود. نراتزوری که در هفته اول لیگ قهرمانان در خانه مقابل رئال مادرید تن به شکست داده بود، شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه شاختار دونتسک به میدان رفت و به تساوی بدون گل رضایت داد. البته نکته مثبت این بازی ثبت اولین امتیاز و اولین کلین‌شیت اروپایی در کارنامه شاگردان سیمونه اینزاگی بود که در آن نیکولو بارلا یک بار توپ را به تیر افقی دروازه حریف کوبید و دو موقعیت دیرهنگام دیگر نراتزوری توسط خواکین کورئا و استفان دی‌فری به خاطر واکنش‌های خوب دروازه‌بان حریف به گل تبدیل نشد. در عین حال آمارها حکایت از برتری شاختار در تملک توپ داشتند ضمن اینکه یک موقعیت صددرصد گل میزبان هم به طرزی معجزه‌آسا و در فاصله‌ای کمتر از یک متر تا دروازه، توسط میلان اشکرینیار مدافع اینتر دفع شد.

سیمونه اینزاگی در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما با تیمی خوب روبه‌رو بودیم که کلی مالکیت توپ داشت. البته ما باید خودمان را هم به خاطر هدر دادن موقعیت‌ها مقصر بدانیم. می‌توانستیم بازی را بهتر از اینها تمام کنیم، چون پنج موقعیت مسلم گلزنی داشتیم آنهم در حالی که بهترین عملکردمان را ارائه نکردیم. به نظر من اینتر می‌توانست برنده بازی باشد.

اینزاگی افزود: لائوتارو مارتینس و ادین ژکو واقعاً با تمام وجود در خدمت تیم بودند. کورئا و الکسیس سانچس هم تازه از بند مصدومیت رها شده‌اند. ما کلی بازی انجام داده‌ایم و می‌دانستیم که این بازی یک بازی خطرناک می‌شود.

سرمربی سابق لاتزیو در پایان گفت: شاختار تیمی غیرقابل پیش‌بینی است. به همین دلیل هم با توجه به موقعیت‌هایی که ما در این بازی خلق کردیم، باید گل‌های بیشتری می‌زدیم. توپ‌مان به تیر افقی خورد و دروازه‌بان آنها هم واکنش‌های فوق‌العاده‌ای داشت. ببینیم در بازی بعدی‌مان در سن‌سیرو چه اتفاقی می‌افتد.

بازی بعدی اینتر در لیگ قهرمانان اروپا، ماه آینده در خانه مقابل تیم شگفتی‌ساز شریف مولداوی است که هر دو بازی خود را برابر تیم‌های شاختار و رئال مادرید آنهم در اسپانیا برده و صدرنشین جدول گروه D‌ است.

 

انتهای پیام/

 

 

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0