تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

بابایی: ۳۲ هزار نفر از کارکنان ایثارگر در دولت تا پایان خرداد استخدام می‌شوند

  • 28 اردیبهشت 1400 - 18:46


سخنگوی کمیسیون مجلس گفت: طبق گفته رئیس سازمان اداری و استخدامی تا پایان خرداد ماه ۳۲ هزار نفر از کارکنان ایثارگر دولت تبدیل وضعیت شده و پیمانی و رسمی می‌شوند.


علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با حضور جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی موضوع اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و بندهای مربوط به سازمان اداری و استخدامی در مورد تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در دستگاه های دولتی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: طبق گفته رئیس سازمان اداری و استخدامی تا پایان خرداد ماه ۳۲ هزار نفر از کارکنان ایثارگر دستگاه‌های دولتی از قراردادی و شرکتی به پیمانی و رسمی تبدیل وضعیت خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه موضوع تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌های کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر اجرای ان تأکید شد.

بابایی خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه سؤال امانقلیچ شادمهر نماینده مردم گنبدکاووس از محمدرضا آذری  جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر دستگاه‌های زیر مجموعه این وزارتخانه از قراردادی به پیمانی و رسمی مطرح شد.

وی افزود: در نهایت پس از پاسخ وزیر به سؤال، نماینده سؤال کننده از پاسخ وزیر قانع نشد و سؤال برای بررسی بیشتر به صحن مجلس ارسال خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه کمیسیون موضوع طرح تسری فوق العاده شغل کارکنان زندان‌ها و نظام پزشکی به کارکنان دادگاه‌ها و دادسراها مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد تا با توجه به اهمیت این موضوع و حقوق پایین کارکنان دادگاه‌ها و دادسراها کار تصویب این طرح طی یکی دو ماه آینده در مجلس انجام شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها